Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

ring 620x465 Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Özellikle erkekler evlilik teklifi yapmadan önce yüzük ölçüsünde büyük kararsızlık yaşar. Sevdikleri kadının yüzük ölçüsünü belirlemek için araştırma yaparlar. Hediyenin büyüsünün bozulmaması için yüzük ölçüsü belirleme yöntemlerini sizlerle paylaştık.

Birinci metot; sevgilinizin ailesiyle ya da arkadaşlarıyla görüşüp onun bir yüzüğünü istemeniz olacaktır. Bu yöntemle müstakbel gelinin yüzük ölçüsünü belirlemiş olursunuz. Ancak her zaman böyle bir imkanınız olmayabilir. Eğer örnek bir yüzük yoksa güvenilir bir kuyumcu bulmanız gerekir. Bu durumda yüzük ölçüsü dar ya da bol gelirse yüzüğü ölçüye aldırabilirsiniz.

Eğer kendi yüzük öçünüzü almaya çalışıyorsanız işiniz çok daha kolay. İlk aşamada parmağınıza bir ip sarabilir ve bu ip boyutunda bir yüzük tercih edebilirsiniz. Ya da herhangi bir kuyumcuya giderek parmak ölçünüzü belirleyebilirsiniz.

Kadınların Arzuladıkları Yüzükler

Parmak ölçüsünden sonra sıra geldi yüzük modelini belirlemeye…Taşlı mı taşsız mı pırlanta mı zirkon mu? tüm bu soruları sevgilinizin beğenisi ve kendi bütçeniz ışığında belirleyebilirsiniz. Eğer evlilik teklifi yapıyorsanız tektaş pırlanta yüzük almak idealdir. Neredeyse hiçbir kadının hayır diyemeyeceği pırlanta tektaş yüzükler olarak karat, kesim, berraklık ve renk açısından nadide parçalardır. Tektaş yüzük olmadan evlilik teklifi düşünülemez. Tektaş yüzük hayatımın tek aşkısın anlamı taşır diyebiliriz. Sevgiliniz sarı altın tektaş yüzük ya da beyaz altın tektaş yüzük hediyesi ile çok mutlu olacaktır.

Aşkınızı taçlandıracak beştaş yüzük ise ideal evlilik yıldönümü hediye seçeneklerindendir. Özellikle pırlanta beştaş yüzük kadınların en çok arzuladıkları yüzüklerdendir. Genellikle en favori mücevherlerden olan beştaş yüzükler her kadının almak isteyeceği hediyelerdendir. Bir diğer anlamlı modelse aşkın dünü, bugünü ve yarınını yansıtan tria yüzük olmaktadır. İsmi de çok etkileyici tria yüzükler, aşkınızı anlatmanızı sağlayacak çok zarif mücevherlerdir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× sekiz = 8

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>