Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / Yüz Şekline Göre Tektaş Küpe Seçimi

Yüz Şekline Göre Tektaş Küpe Seçimi

yuz sekline gore tektas kupe secimi  Yüz Şekline Göre Tektaş Küpe Seçimi

Takılarımızı her ne kadar kendi stilimize ve zevkimize göre seçmiş olsak da en önemli noktayı gözden kaçıyoruz. Bu önemli noktaların başında yüz hatlarına göre takı kullanımı gelmektedir.

Günümüzde artık birçok kişi vücut tipine göre gelinlik, boyun bölgesine göre kolye ve yüz şekline göre küpe seçimi yapmaktadır. Peki düğün hazırlıkları içerisinde iseniz ve düğün takılarından biri olan tektaş küpeyi yüz hattınıza göre nasıl seçmelisiniz.

Yüz şekline göre tektaş küpe seçimi

Oval Yüz

yuz sekline gore tektas kupe secimi 53x53 Yüz Şekline Göre Tektaş Küpe Seçimi İnci, pırlanta gibi değerli taşlardan oluşan tektaş küpe modelleri bu  yüz hattı için uygun modellerdir.

Yuvarlak Yüz

yuz sekline gore tektas kupe secimi 1 53x53 Yüz Şekline Göre Tektaş Küpe Seçimi Simetri modellere sahip tektaş küpeler kullanabilirsiniz. Örneğin  prenses kesim tektaş küpe modelleri

Üçgen veya Kare Yüz

yuz sekline gore tektas kupe secimi 2 53x53 Yüz Şekline Göre Tektaş Küpe Seçimi Dairesel ve yuvarlak formlara sahip tektaş modeller tercih  edilmelidir.

Kalp Biçimli Yüz

yuz sekline gore tektas kupe secimi 3 53x53 Yüz Şekline Göre Tektaş Küpe Seçimi Taşları oval kesim olan sarkaç tektaş küpe modelleri kullanılmalıdır.

 

İnce ve Uzun Yüz

yuz sekline gore tektas kupe secimi 4 53x53 Yüz Şekline Göre Tektaş Küpe Seçimi Yuvarlak hatlara sahip tektaş küpe modelleri kullanılmalıdır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× beş = 20

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>