Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / Yedi Sıra Tamtur Yüzük

Yedi Sıra Tamtur Yüzük

yedi sira tamtur yuzuk Yedi Sıra Tamtur Yüzük

Her yıl değişen düğün trendleri, düğüne dair tüm alışverişleri de değişime uğratmaktadır. Düğün hazırlıklarından yüzük alışverişi de bu değişimden payını almaktadır.

Son zamanlarda gelin adayları arasında klasik alyansların yanı sıra farklı modeller tercih edilmeye başlandı. Bu modellerden bir tanesi de tamtur yüzüktür. Tamturlar klasik alyanslardan farklı olarak daha şık durmaktadır. Tamtur modellerde 3 sıra tamtur, 5 sıra tamtur, 7 sıra tamtur yüzük modelleri vardır. Sıra sayısı arttıkça yüzüğün genişliği de artmaktadır. Bu noktada gelin adayı olarak nasıl bir tamtur yüzük modelini kullanabileceğinize karar vermeli ve ona göre alışverişinizi yapmalısınız. Geniş tamtur yüzük kullanmak istiyor iseniz 7 sıra modelini, orta genişlikte bir tamtur yüzük için 5 sıra modelini ve ince bir model için 3 sıra tamtur yüzük modelini kendiniz için yaptırabilirsiniz.

Tamtur yüzükler sadece evlilik yüzüğü olarak kullanılmamaktadır. Günlük hayatta kullanımı kolay olan takıdır. Bu yüzden sadece evlilik dünyasına hitap etmemektedir. Yani tamtur yüzükler kullanım alanları açısından alıcısına farklı seçenekler sunabilmektedir. Bekar genç kadınlar, evlilik hazırlığında olan gelin adayları gibi birçok kişiye hitap etmektedir.

Fakat yine de evlilik arifesinde bir gelin adayı iseniz ve alyans yüzüklerin dışında farklı bir evlilik yüzüğü kullanmak istiyorsanız tamtur modellerini tercih edebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ dokuz = 11

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>