Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / Yaz Düğünleri

Yaz Düğünleri

3 620x410 Yaz Düğünleri

Yaz aylarında düğün yapmak hava şartlarının güzel olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bazı gelinler “yaz gelini” olmak istedikleri için özellikle yaz aylarında düğün yapılmasını isterler. Yaz aylarında havanın sıcak oluşu düğün için de ideal bir atmosfer yaratmaktadır. Özellikle açık mekanlar yaz düğünlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Yaz düğünleri için ideal seçeneklerden biri kır düğünüdür. Tertemiz çimenlerle kaplı bir mekanda doğayla buluşabileceğiniz bir adres ideal bir seçim olacaktır. Sıcak havanın yarattığı bunaltıcı atmosferden kaçabileceğiniz çok güzel bir yer haline gelecek kır düğününde elbette ki en önemli konulardan birisi organizasyondur. Masa süslemeleri, müzik seçimi, mekanın düzeni, yemeklerin servisi gibi daha birçok konuda işinizi kolaylaştıracak organizasyon hizmeti ile düğününüz hayal ettiğinizden daha da güzel geçecektir. Yaz düğünlerinde gelin ve damat da bu konsepte uygun seçimler yapabilir. Gelin çiçeği kır çiçeği olarak tercih edilebilir ve damat adayı daha rahat bir ayakkabı tercih edebilir.

 Yaz Düğünleri

Yaz düğünleri için güzel bir alternatif de kumsalda yapılacak düğündür. Yaz düğününü adeta rüyaya çevirecek kumsal düğünü deniz ve doğayla buluşacağınız bir atmosfer sunacaktır. Nikah masasının deniz kenarına kurulması ile nikah anı büyüleyici bir hale gelecektir. Şık masa süslemeleri ile ortama hareket katılabilir ve düğüne katılanlara şirin tasarımlara sahip süsler hediye edilebilir. Hem doğa hem de denizle iç içe olabileceğiniz bu düğün konsepti ile evlilik anınız unutulmaz olacaktır. Adeta bir masaldan çıkıp gelmiş gibi görünecek gelinler için duvar, ayakkabı ve elbette gelinlik seçimi çok önemlidir. Gelinlik seçiminiz uçuş uçuş bir modelde, gelin tacınız ise sedef detaylı olabilir. Damatlarsa açık renk bir damatlık içerisinde çok daha dikkat çekici olacaklar.

Herkesin hayatındaki en mutlu gün olan düğün için tercihiniz yaz aylarıysa, hayalinizdeki düğün alternatifleri için farklı seçimler yapabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× 9 = kırk beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>