Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

Pırlanta artık hemen her kadının rüyası haline gelmiştir. Ünlüler de pırlanta tektaş yüzük seçimleriyle moda dünyasında başı çekmektedir. Kırmızı halıda şıklık yarışına giren ünlüler için pırlanta yüzükler de favoriler arasında yerini aldı. Dünyaca ünlü isimler günlük yaşamda da davetlerde de çok özel pırlanta mücevherlerle boy gösteriyor. Dünyaca ünlü yıldızların kendileri gibi ünlü yüzüklerini sizin için mercek altına aldık!

Beyonce, pırlanta tektaş yüzüklere büyük tutku ile bağlı desek hiç de yanlış olmaz. Katıldığı davetlerde bazen abartılı sayılabilecek pırlanta seçimleriyle dikkati çeken Beyonce, şıklığını mücevherlerle tamamlamayı seviyor. Beyonce baget kesim pırlanta tercihleri ile dikkati çekiyor. Beyonce birbirinden gösterişli pırlanta yüzükleri bir arada takmayı da çok seviyor.

 

beyonce 620x459 Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

beyonce 2 Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

Ünlü oyuncu Angelina Jolie ise Brad Pitt’in hediyesi pırlanta yüzük ile şıklığını tamamlamayı uygun buluyor. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu (UNHCR) İyi Niyet Elçisi olarak gönüllü çalışmalara imza atan ünlü oyuncu Angelina Jolie, ABD’de pırlanta yüzüğünü Afrika ziyaretlerinde altın alyansını takmayı tercih ediyor.

 

angelina Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

 

İngiltere Prensi William’ın eşi Kate Middleton düğün hediyesi olarak kendisine hediye edilen pırlantalarla kaplı 18 karatlık safir yüzüğü ile çok konuşuldu. Prens William’ın annesinin yüzüğü olan bu göz alıcı parça müthiş görünümü ile göz kamaştırıyor.

 kate Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

Victoria Beckham ise eşi David Beckham hediyesi markiz kesim pırlantasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tarzı ve yaşamı ile adeta fenomen olan Victoria Beckham, pırlantaları ile de çok konuşuluyor.

 victoria Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

ABD’li rap müzik sanatçısı Kanye West’in eşi Kim Kardashian’a hediye ettiği 15 karatlık yüzüğü ise 1.6 milyon dolar (3.16 milton Lira) değerinde. Bu muhteşem yüzük kesimi ve karatı ile de çok özel.

kim Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


9 − = sekiz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>