Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Tria Yüzük Modelleri

Tria Yüzük Modelleri

tria2 Tria Yüzük Modelleri

Tria kelimesi Latince kökenli olup, adından da az çok anlaşılacağı gibi üç anlamına geliyor. Peki neden bu tasarıma tria yüzük diye bir isim verildi? Tria yüzük aşk, gelecek ve sonsuzluk anlamını taşıdığı için apayrı özelliği bulunan bir mücevherdir. Şiirsel yapısı ile duygularınızı sevdiğiniz insana en net şekilde ifade edebileceğiniz tria yüzük, sevginizin her anını yansıtacak özellikte…

Aşkın büyülü duygusunu ince tasarımlarla yansıtan tria yüzük hislerinize tercüman olabilecek bir hediye seçeneği. Elbette ki bu şık model de farklı bakış açılarıyla farklı çeşitlerle sunuluyor.

Beyaz altın tria modeli şu sıralar zirvede diyebiliriz. Beyaz altının asil görünümü pırlanta ile buluştuğunda ortaya şık tria yüzükler çıkıyor. Beyaz altın tria yüzük modelleri pırlanta olabildiği gibi yakut taş kullanılarak daha renkli bir görünüme de bürünebiliyor.

Sarı altın tria yüzük modelleri ise daha farklı tasarımlarla çarpıcı bir görünüm sunuyor. Doğadan gelen esintileri taşıyan sarı altın tria yüzük modelleri yaprak, kalp ya da dal gibi motifleri andıran tasarımlarla da sunulabiliyor.

Pırlanta tria yüzük modeli ise pırlantadan vazgeçemeyenler için ideal. Pırlantanın görenleri kendine hayran bırakan ışıltısı tria yüzük tasarımında yepyeni ve capcanlı bir hava kazanıyor. Her kadının beğenisini toplayan pırlanta; tria yüzüğe anlam katıyor, aşkın en güzel halleri bu tasarımla adeta dile geliyor.

Tria yüzükler elmas taş seçenekleriyle de sunuluyor. Elmasın daha farklı bir görünüm sunduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Elmasın doğadan gelen özel ve farklı havası ile tria yüzükler apayrı bir soluk kazanıyor. İster hediye arayışında isterseniz de kendinize alacağınız yüzükler arasında tria modelini tercih edebilirsiniz. Emin olun ki tria ile duygularınız dile gelecek!

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz + = 13

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>