Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Tektaş Yüzük Modelleri

Tektaş Yüzük Modelleri

ince tirnak tektas yuzuk Tektaş Yüzük Modelleri

Değerli taşlar denilince zihnimizde belirenler elmas, yakut, pırlanta gibi taşlar olsa da, aslında doğada değerli olarak nitelendirilen birçok taş çeşidi vardır. Tektaş yüzükte en sık kullanılan değerli taşlardan pırlantalı modelleri satın alırken, ilk etapta takınızın rengini ve materyalini belirlemelisiniz. Pırlanta tektaş yüzük için karat, renk ve berraklık tercihini de yaptıktan sonra en çok beğeneceğiniz modeli seçmek size kalmış!

ince tirnak tektas yuzuk 1 Tektaş Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzükler tria, beştaş ve tamtur olarak çeşitlendirilmektedir. Bu modeller arasından seçim yaparken öncelikle bazı temel bilgileri sunmakta yarar var. Taşın ağırlığı karat ile ölçülmekte, karat arttıkça fiyat da yükseliş göstermektedir. Bir diğer önemli unsur ise alacağınız pırlantadaki beyazlık oranı olmakta, beyazlık belirginleştikçe fiyat artmakta ve pırlanta değerlenmektedir. Sonuç olarak pırlanta kadınlar için değerli ve özel hissettiren hediyelerin ilk sırasında yer almaktadır.

tektas pirlantanin secimi 620x310 Tektaş Yüzük Modelleri

Hediyelerin güzel ve değerli olması kadar anlamlı olması da büyük farklılıklar yaratır. Mesela, evlilik teklifinde bir erkeğin pırlanta tektaş yüzük alması ile karşısındaki kadına onun tek ve en özel insan olduğunu anlatması mümkündür. Tria yüzük aşkın 3 halini anlatarak, duygu yoğunluğunun aktarılmasında adeta sözcü konumunda yer almaktadır. Evlilik yıldönümünüzde mutluluğunuz ve aşkınızın bir sembolü olacak ihtişamlı bir hediye arıyorsanız, pırlanta beştaş yüzük doğru alternatiftir.

pirlanta sıratas yuzuk Tektaş Yüzük Modelleri

Eğer ki, mütevazi ancak şık bir tektaş yüzük istiyorsanız zirkon tektaş yüzükler tam da size göre! Hem hesaplı hem de güzel modeller arayanlara zirkon tektaş yüzük tasarımlarına göz atmalarını öneriyoruz. Böylelikle hem çok moda olan hem de aşkı anlatmayı sağlayan tektaş yüzük modellerine ulaşılabilir. Beyaz altın tektaş yüzük de sarı altın tektaş yüzük modelleri de oldukça dikkati çekmektedir. Burada tek karar kişinin beğenisine ve giyim tarzına göre bir seçim yapılmasıdır.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş × 7 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>