Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Tektaş Küpe Modellerinde 6 Seçenek

Tektaş Küpe Modellerinde 6 Seçenek

Tektaş küpe modelleri yılların eskitemediği klasikleşmiş mücevherler olarak zarafetin yansımasını hanımların kulaklarına taşıyor. Her dönemde hemen her tarzdaki kıyafet ve mücevherle kombinlenebilme özelliği bulunan tektaş küpe modelleri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Tektaş altın küpe modelleri pırlanta ile bezeli olabildiği gibi zirkon doğal taş kullanımıyla da hayat bulabilmektedir. Hanımların kulaklarını göz alıcı hale getiren pırlanta tektaş küpeler sadeleğin yansımasını ve güzelliğini çağrıştırıyor. Tektaş küpenin kulaktaki duruşu ve ışıltısı büyüleyici oluyor, bu değerli mücevher gerçekten her zaman kullanılabilecek bir özellik taşıyor.

tektas 620x620 Tektaş Küpe Modellerinde 6 Seçenek

Tektaş pırlanta küpe yalnızca oval form ile tasarlanmamakta, kalp modeli üzerine pırlanta taş işlenmesiyle de hanımların beğenisine sunulmaktadır. Kalp modelli tektaş küpeler şirin görünümüyle her yaştan kadına hitap edebilmekle birlikte, altının değerli yapısını en net şekilde vurgulamaktadır.

 Tektaş Küpe Modellerinde 6 Seçenek

Tektaş küpe alırken sıkça sorulan sorulardan birisi “Beyaz altın mı yoksa sarı altın mı tercih etmeliyim?” olmaktadır. Pırlanta tektaş küpeler genellikle beyaz altın ağırlıklı olarak tercih edildiği için bu modeller daha fazla karşımıza çıkmaktadır. Ancak sarı altından vazgeçmeyenler için de birbirinden güzel tasarımlar mevcut.

 pırlantatektas Tektaş Küpe Modellerinde 6 Seçenek

Tektaş küpe çeşitlerinde sallantılı modeller de öne çıkmaktadır. Sallantılı modeller daha gösterişli görünüm sunmakla birlikte, her zaman kulaklarınızda taşıyabileceğiniz mücevherler olacaktır.

 sallantılı Tektaş Küpe Modellerinde 6 Seçenek

Özel günlerde kullanılmak üzere tasarlanmış elmas tektaş küpe modelleri ise şık tasarımın oluşturduğu en gösterişli mücevherlerden biri. Tarihte birçok kraliyet ailesinde ve günümüzde en öne çıkan isimlerin kullandığı elmas tektaş küpe ile siz de asaletin simgesini kulaklarınızda taşıyabilirsiniz.

 elmas Tektaş Küpe Modellerinde 6 Seçenek

Günlük kullanım için daha sıradan bir model arıyorsanız zirkon tektaş küpe de tercihiniz arasında yer almalı. Pırlantayla kıyaslandığında daha hesaplı bir doğal taş olan zirkon günlük kullanım için idealdir. Siz de kendi bütçenize ve tercihinize özel birbirinden güzel tektaş küpelere ister internetten isterseniz de kuyumcunuzdan ulaşabilirsiniz.

zirkontektas 620x441 Tektaş Küpe Modellerinde 6 Seçenek

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× 2 = sekiz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>