Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Tektaş Küpe Modelleri

Tektaş Küpe Modelleri

tektas kupe modelleri 1 620x358 Tektaş Küpe ModelleriPırlantatektaş olarak ifade ederken sanki tek bir taş kullanıldığı için ortaya çıkan yüzük, kolye, küpe gibi mücevher takılarının da tek tip tasarıma sahip olduğu genellikle aklımıza gelir. Fakat bu algı sizleri yanıltmasın pırlantanın tektaş olarak kullanıldığı bu gibi tasarımlarda farklı birçok model vardır.

tektas kupe modelleri 2 53x53 Tektaş Küpe ModelleriBugünkü yazımızda farklı modelli tektaş küpeleri ele alacağız. Bilindiği gibi tektaş küpeler çoğu zaman için düğünlerde gelin adayları tarafından kullanılır. Tektaş yüzüğün evlilikle olan bağı ister istemez tektaş küpeleri de bu evlilik dünyasına dahil etmektedir.

tektas kupe modelleri 3 53x53 Tektaş Küpe ModelleriTektaş küpe modellerinde top, sallantılı, figürlü gibi modeller vardır. Tektaş top model küpelerde taşın tek kullanıldığı tasarımların yanı sıra tektaşa eşlik eden birçok pırlanta taşının kullanıldığı gösterişli modelleri de vardır. Tektaş sallantılı modeller de ise küpede farklı figürler kullanılabilmektedir.

tektas kupe modelleri 4 53x53 Tektaş Küpe ModelleriTektaş modellere bakıldığı zaman gerek küpede gerek yüzükte gerekse de kolyede farklı birçok model ve tasarım vardır. Tektaş modellerin farklı tasarımlara sahip olması birçok zevke ve tarza hitap etmektedir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− 4 = iki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>