Son Haberler
Anasayfa / Tektaş Yüzük / Tek Taş Yüzük

Tek Taş Yüzük

Romanların, aşk hikayelerinin, romantik evlilik tekliflerinin baş kahramanı olan özel bir şeydir tek taş yüzük.

Mutlu sonla biten her başlangıçta tek taş yüzük ya kutusunda ya da bir içki kadehinde ya da narin bir elde hayat bulmaktadır. Tek taş yüzük denildiğinde akla ilk gelen de zaten başlangıçlar, aşk, romantizmdir. Çok ünlü sanatçıların bile eşlerinden çeşitli beklentileri arasında yer alan tek taş yüzük, magazin dergileri, moda programlarında da gerek fiyatıyla gerekse tasarımıyla yer almaktadır.

Bazı kültürlerde nişan töreniyle takılan tek taş yüzük, artık o bayanın bir eşi olacağı durumunu göstermektedir. Hatta arkadaşlık teklifi edecekken bile bu ayrıntıya dikkat edilmektedir. Kızın parmağında bir yüzük yoksa kendini daha rahat ifade eder ama tek taş yüzük varsa bu onun bir adım daha geride olmasını sağlar.

Tek taş yüzük, kimi zaman pırlanta ile hazırlanırken kimi zaman da zirkon taşla hazırlanabilir. Her iki taş için önerilerimiz olacak. Sarı altın sevenler için Resim 1.1, beyaz altınla pırlanta sevenler içinse Resim 1.2 değişik bir tarz oluşturacaktır. Ancak bütçem az zirkon taşlı bir ürün de alabilirim diyenlere önerilerimiz ise beyaz altınla kombinasyonu Resim 1.3, sarı altın ile olansa Resim 1.4 olacaktır.

sari altin tek tas yuzuk 150x150 Tek Taş Yüzük

Resim 1.1

beyaz altin tek tas pirlanta yuzuk 150x150 Tek Taş Yüzük

Resim 1.2

ucuz tek tas yuzuk altin 150x150 Tek Taş Yüzük

Resim 1.3

sari altin ucuz tek tas yuzuk 150x150 Tek Taş Yüzük

Resim 1.4

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dört × = 28

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>