Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Tek Taş Pırlanta Yüzük Fiyatları

Tek Taş Pırlanta Yüzük Fiyatları

Hediye alırken alacağımız kişinin değeri ile doğru orantılı hareket etmek aslında çok ta söz konusu olamaz. Çünkü verdiğimiz değerin para ile bir karşılığı olması ya da onu öyle değerlendirmek en yanlış yaklaşım şekli olacaktır.

Herkes sevdiklerine dünyanın en iyi hediyelerini vermek ister ama bazen imkanlar ya da imkansızlıklar buna engel olabilir.

O yüzden de bir şeyler alırken etiketi zaman zaman önem taşır. Mücevherler için de bu durum geçerlidir.

DRS33950 300x300 Tek Taş Pırlanta Yüzük Fiyatları

Tektaş pırlanta yüzük fiyatları da sevenleri ve alıcıları için her bütçeye ayak uydurmak üzere, taş boyutları, işçilikleri ve maden ayarları gibi çeşitli düzenlemelerle farklı fiyatlarda piyasada yerini almaktadır.

Tek taş pırlanta yüzük fiyatları ortalama 1000 TL civarında başlayıp istenen özelliğe göre sınırlandırılmadan üst seviyelere kadar yükselmektedir. 18 Ayar beyaz altın bir modelde 0,34 ct ve iyi seviyede bir taş kullanıldığında ortaya 2200 TL gibi bir rakam çıkmaktadır. Ama yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi tek taş pırlanta yüzük fiyatları her bütçeye ve isteğe göre kolayca şekillendirile bilmektedir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz − = 0

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>