Son Haberler
Anasayfa / Tektaş Küpe / Tek Taş Küpe

Tek Taş Küpe

Küpe, hem çoklu kullanım hem de kolay görülebilir oluşu açısından bayanların bir numaralı tercihidir. Tek taş küpe de tıpkı tek taş kolye gibi kurtarıcı görevi üstlenmektedir. Zarif ve şık oluşuyla ister beyaz olsun ister renkli mutlaka herkesin takıları arasında yerini almaktadır. Hatta günümüzde erkeklerin de geçmiş dönemlere göre daha yaygın küpe kullanımı olduğunu düşünürsek, tek taş küpe erkeklerin de aksesuarları arasına girmeyi başarmıştır.

altin tek tas kupe 150x150 Tek Taş Küpe

Resim 1.1 – Altın Tek Taş Küpe

Tek taş küpe genelde beyaz taşlı olarak düşünülse de çeşitli renklerle de üretilebilmektedir. Ya da dış çerçevesini kaplayan metal kısmı şekillendirilebilmektedir. Resim 1.1 deki model buna en güzel örnektir. Hem tek taşın zarifliği hem de dışındaki montürün göz alıcı kıvrımları sizin ya da hediye edeceğiniz kişiyi daha da hoşlaştıracaktır.

Erkeklerin de kullandığından bahsetmişken, erkekler için bir kaç tek taş küpe modeli önermeden geçmeyelim. Aşağıda seçtiğimiz görsellerdeki erkek tek taş küpe modelleri aynı zamanda unisex küpe olarak ta kullanılabilmektedir. Tercihe göre sarı renk altın ya da gümüş olarak ta kullanılabilir.

erkek kupesi 150x150 Tek Taş Küpe erkek pirlanta tek tas kupe 150x150 Tek Taş Küpe erkek tek tas kupe 150x150 Tek Taş Küpe

kalpli tek tas kupe 150x150 Tek Taş Küpe

Resim 1.2

Hem aşkını hem de hediyesini özel bir tek taş küpe ile sunmak isteyenlere ise en güzel öneri Resim 1.2 de yer alan kalp figürlü tek taş küpe olacaktır.

Dergi kapaklarında hayranlıkla izlediğimiz sanatçıları, mankenleri dağınık bir topuz ve tek taş küpeyle taçlandırılmış resimleriyle görmek fazlasıyla mümkün. Çünkü fotoğrafın en göz alıcı ilk gözle görülen yeri kulaktır.

Dolayısıyla da geçmişten günümüze çoklu olarak takılmasında zerafet bozukluğu olmayan takı da küpedir. Özellikle tek taş küpe, dizilimiyle çoklu kullanımlar da bile hoşluğunu kaybetmeyecek aksine daha zengin bir hava katacaktır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


altı + 8 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>