Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Sürpriz Evlenme Teklifleri

Sürpriz Evlenme Teklifleri

surpriz evlenme teklifleri 300x200 Sürpriz Evlenme Teklifleri

Her gencin hayallerini süsleyen mutlu bir yuvanın ilk basamağı hiç kuşkusuz evlenme teklifidir. Bu teklifin çok özel ve eşsiz olması gerekir. Bu konuda en büyük sorumluluk genelde teklifi yapan erkeğin sorumluluğu altına giriyor. Nasıl bir evlilik teklifi yapmak için düşünmek, tasarlamak şart tabi ki. Romantik bir akşam yemeğinde mumlar eşliğinde çalan romantik müzik ile çok beğenerek uzun aramalar sonucu bulduğunuz tektaş yüzük ile dizlerinizin üzerine çöküp evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Fakat bu yöntemi basit ve klişede bulabilirsiniz. O zaman gelin de bir bakalım sürpriz evlenme teklifleri nasıl oluyormuş.

Yat Turu ve Kız Kulesi Eşliğinde Evlenme Teklifi

Bir yemekte evlenme teklifi klişe ve basit kalabilir ancak bu yemeğin yeri ve ambiyansı biraz farklı olsa nasıl olur acaba? Mesele bir yat ve kız kulesinin eşliğinde ki bir evlenme teklifi fena olmaz. Yata bindiğiniz andan sevgilinizi mumlar, şamdanlar ve kırmızı konseptli hazırlanmış romantik bir masada karşılayacak. Yat kız kulesine doğru yol almaya hazır olacak. İstediğiniz türde müzik bu anı ölümsüzleştirme de yardımcı olacaktır.
Güzel bir yemeğin ardından sevgilinizle birlikte yatın ön kısmına geçerek evlenme teklifi yaptığınız ve “evet” yatını aldığınız anda havai fişeklerle ortamın mutluluğuna renk katacaksınız.

Helikopterde Evlenme Teklifi

Yemekler, romantik müzikler, mumlar bana göre değil ben daha çılgın bir şeyler yapmak istiyorum diyorsanız bu fikir tam size uygun olacaktır.sevgiliniz ve siz İstanbul’un uygun olan helikopter pistinden 2 kişilik helikopterle alıyorlar ve hayatınızın en unutulmaz tecrübesini yaşamaya götürüyorlar. Haliç, Tarihi yarımada ve Boğaziçi üzerinde gerçekleşecek muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde bir tur ve gökyüzünde bulutların arasında gelen bu güzel ve çılgın ortama uygun bir şekilde evlilik teklifinizi yapıyorsunuz. Bu muhteşem sürpriz yere tekrar indiğinizde yerden kaç metre yükseklikte teklif yaptığınıza dair anı belgesi taktimi ve kutlama için şampanya veya konfeti patlatılmasıyla son buluyor.

Kocaman Bir Pankart Eşliğinde Evlilik Teklifi

Sevgilinizle sahil bir çay bahçesinde otururken yanınızdan geçen bir vapura asılmış olan kocaman bir pankarta yazılı olan evlenme teklifi ve ardından sizin uzattığınız bir tektaş ile muhteşem bir teklif yapabilirsiniz.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− dört = 2

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>