Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Sevgiliye Pırlanta Tektaş Kolye Hediyesi

Sevgiliye Pırlanta Tektaş Kolye Hediyesi

sevgiliye pirlanta tektas kolye hediyesi Sevgiliye Pırlanta Tektaş Kolye HediyesiSevgililer günü için kadınlara alınabilecek hediyeler bellidir. Çiçek, çikolata ve mücevherdir. Mücevher hediyesinde de öne çıkan pırlanta tektaş yüzüktür.

Tektaşın sevgililer günü ile olan popülerliği onu adeta bu özel günün yegane hediyesi konumuna getirmiştir. Hatta birçok erkek bu özel günde tektaş almayı düşünmezken bir anda kendisini tektaş hediyesi alırken bulabilmektedir. Sizi bu hediye ikiliminden kurtarıcak önerimiz var. Eşinize veya sevgilinize tektaş hediyesi almak istiyor iseniz bu kolye de olabilir.

Sevgililer günü için hediye alternatifi pırlanta tektaş kolyeyi biraz tanıyalım

Pırlanta tektaş kolye 14 ayar iki renk altından üretilmiştir. Bu kolyede kullanılan pırlanta kesim dünyada en çok tercih edilen yuvarlak kesimdir. Kolyede yer alan pırlanta 0.11 karattır.

Sevgililer gününde bilhassa tektaş alınması daha çok evlilik teklifine işarettir. Sizlerin sevgiliye henüz bir teklif düşünceniz yok ise pırlanta kolye ideal bir hediye seçimi olacaktır. Şık ve zarif görüntüsüyle sevgili veya eş tarafından beğenmeme ihtimali yoktur.

Aşkın tek ve benzersiz anlatımının hayat bulduğu ‘tektaşı’ kolyelerde de tercih edebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


4 + altı =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>