Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Sevgililer Gününe Tektaş Önerisi

Sevgililer Gününe Tektaş Önerisi

sevgililer gunune tektas yuzuk onerisi Sevgililer Gününe Tektaş Önerisi

14 Şubat sevgililer günüyle birlikte en çok hatırlananlar arasında tektaş yüzük gelir. Öyle ki çiftler yıl dönümlerinde dahi beklemedikleri tektaşları bu özel gün için daha fazla arzu ederler. Yani tektaşlar adeta sevgililer gününü kutsayan bir değerdir.

Sevgililer gününün tektaş ile olan özel bağı bu özel günün yaklaşımına sayılı günler kaldıkça tüm gözleri üzerine çevirir. Her kadının iç sesi şu cümleyi mutlaka dile getirir ; Acaba nasıl bir tektaş yüzük hediye edecek’ gibi.

Mücevher dünyası her yıl yepyeni modelleri ile çiftlerin bu gibi isteklerini karşılamak için olağanca yoğunluğuyla çalışmaktadır. Sizler de bu sevgililer gününde evlilik teklifi düşünenlerden biriyseniz, 14 şubat yıldönüm tarihi olanlardan iseniz veya sadece ve sadece sevgiliye hediye alma gayesinde iseniz ona kalp tasarımlı tektaş yüzük hediye edebilirsiniz.

Kalp figürünün pırlantayla ortaya koyduğu modeller aşkın, sevginin en güzel halini yansıtmaktadır.

Kalpli tektaş modellerde kalbin ebat olarak büyük olduğu ve yüzük halkasının sade olduğu tasarımlardan tercih etmelisiniz. Çünkü yüzüğün yan kollardan taşlı olması kalp figürünün etkisini ortadan kaldırabilir bu da yüzük modelinin tüm özelliğini yitirmesine sebep olabilir.

Bu yüzden sevgililer günü için tercih edeceğiniz kalp figürlü tektaşlarda yüzük halkasının sade ve doğal olmasına dikkat ederek alışverişinizi gerçekleştirmelisiniz.

Aşkların en özel şekilde vurgulandığı tektaşlar ile aşkınız sonsuz olsun:)

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× yedi = 21

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>