Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Sevgililer Günü İçin Nasıl Bir Tektaş Alınmalı

Sevgililer Günü İçin Nasıl Bir Tektaş Alınmalı

sevgililer gunu icin nasil bir tektas alinmali 1 620x347 Sevgililer Günü İçin Nasıl Bir Tektaş AlınmalıPırlanta tektaş yüzük; evlilik teklifi ve sevgililer günü gibi özel günlerle bütünleşmiş bir kavramdır. Bu yüzden kadınlara en çok bu özel günlerde tektaş hediyesi alınır.

Yaklaşan bir sevgililer günü daha bizi beklerken, sevgiliye nasıl bir tektaş yüzük alınabilir? İşte tüyolar:

Öncelikle sevgiliye tektaş hediyesi için bütçenizi belirlemelisiniz. Çok yüksek bir bütçe oluşturmanıza gerek yok. Çünkü her fiyat aralağına sahip tektaş modeller bulmak mümkün.

Bu fiyat aralıkları yaklaşık olarak 700-800 TL den başlayıp binlere doğru çıkmaktadır. Kuşkusuz artan fiyat tektaşlarda kullanılan pırlanta taşın karatıyla ve altın ayarıyla bağlantılıdır. Örneğin 14 ayar altın 0.14 ct pırlanta tektaş yüzüğü 860 gibi bir fiyatla, 18 ayar altın 0,38 ct pırlanta tektaşı 1.600 gibi bir fiyatla alabilirsiniz. Fakat tektaşlarda bazen altın ayarı düşük olanlar pahalı olabilmektedir. Bu da kullanılan pırlantanın karatıyla ilişkilidir. Yani tektaşlarda fiyatı doğrudan etkileyen etmenlerin başında pırlantanın karatı gelmektedir.

Bu sevgililer gününde sevgiliye tektaş olarak yukarıda belirttiğimiz fiyat aralıklarına sahip hediyeler alabilirsiniz. Fakat güvendiğiniz mücevhercilerden pırlanta alışverişini yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca birçok firmanın pırlantayla verdiği garanti belgesini almayı unutmayın. Bu da hediyenizin kalitesini ortaya koyar.

Sevgililer günü için tektaş önerimiz :

sevgililer gunu icin nasil bir tektas alinmali1 53x53 Sevgililer Günü İçin Nasıl Bir Tektaş Alınmalı

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


2 × = onsekiz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>