Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Safir Tektaş Yüzük Modelleri

Safir Tektaş Yüzük Modelleri

safir tektas yuzuk modelleri  620x391 Safir Tektaş Yüzük ModelleriTektaş yüzüklerde pırlanta artık yalnız değil. Klasik tektaş modellerin yanı sıra artık safir, zümrüt, yakut, inci gibi diğer değerli taşlarda tasarımlarda kullanılmaktadır.

Tektaş klasik modeller, evlilik teklifinin en vazgeçilmezleri  arasındadır. Genellikle en sade ve en doğal olan model teklif için  satın alınır. Fakat artık yepyeni tektaş modeller bu ezberinizi bozacak. Örneğin yakut, zümrüt, safir, inci gibi diğer değerli taşların kullanımıyla beraber ortaya koyulan tektaş yüzük modelleri oldukça şık ve zarif tasarımlardır.

safir tektas yuzuk modelleri 2 53x53 Safir Tektaş Yüzük Modelleri Değişen trendler ortaya çıkan yeni yeni moda akımları ister istemez  mücevheratı da etkilemektedir. Kadınların değişime ve modaya olan  ilgisini göz önünde bulundurarak tektaş yüzük alırsanız, karşı tarafı daha fazla mutlu edebileceksiniz.

safir tektas yuzuk modelleri 1 53x53 Safir Tektaş Yüzük Modelleri Sizlere tektaş önerilerimizden bir tanesi de safir taşlı olan model  yüzüklerdir. Yan kolları taşlı safir tektaşlar, damla kesim safir  tektaşlar, geniş safir tektaşlar, ince safir tektaş yüzükler gibi binlerce farklı model bulunmaktadır. Sevgilinizin veya eşinizin stline/tarzına uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Tektaşlarda farklılık arıyor iseniz safir tektaş yüzük modelleri tam sizlere göre.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz − 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>