Son Haberler
Anasayfa / Tektaş Pırlanta Yüzük / Pırlanta Tek Taş Yüzük

Pırlanta Tek Taş Yüzük

tek tas pirlanta yuzuk1 300x300 Pırlanta Tek Taş Yüzük

Tek Taş Pırlanta Yüzük

Tek Taş Tek Aşk diye son günlerde moda sloganlar gözümüze çarpıyordur. Son 2 – 3 sene içerisinde kuyum sektörünün en göz çarpan ürünleri Tek Taş Yüzükler… Gerek evlilik tekliflerinde, gerek yıl dönümlerinde, gerek sevgililer günününde bir çok kişinin tercihi tek taşlardan yana olmakta. Sen teksin, eşin benzerin yok ve parıltına, enerjine böyle bir hediye yakışır demek herhalde tek taş yüzüklerin amacı!

E tabi maddi değeri de böyle bir hediyede ölçülebiliyor ve buna değen kişiye alınabiliyor. Hemen darılmayın bana tek taş almadı diye bana değer vermiyor mu diye… Elbette ki değeriniz sadece bir hediye ile ölçülemez, bazen maddi imkansızlıklar bazende daha maneviyata dayalı hediyeler bu tarz pahalı hediyelerin yerine tercih edilebiliyor.

Görselde yer alan Tek Taş Pırlanta Yüzük ise sezonun en gözde parçalarından biri. Bu sezon kolları taşlı tek taşlar moda oldu desek yeridir. Bir çok firmada benzer modelleri görmeniz mümkün. Tabi fiyat olarakta bütçenize dikkat etmek gerekli. Pırlantanın karatı, altının gramajı, pırlantanın berraklığı, rengi ve kesimi fiyata etki eden en önemli faktörler olarak göze çarpıyor.

Görselde tanıttığımız ürün ise 14 Ayar Altın ve 0,25 ct Pırlantadan üretilmiş. Altın ağırlığı 1,90 gram civarında, 1 adet 0,17 ct ve 18 adet 0,08 ct pırlanta yer almakta bu yüzüğün üzerinde. Büyük pırlantanın rengi G yani en kalitelisi, berraklıksa VS. Küçük pırlantalarsa G-H renginde ve VS-SI berraklığında. Kısacası hem kaliteli hem de gösterişli bir ürün arıyorsanız gerçekten tercih edilebilecek bir ürün bu görseldeki. Fiyatıysa 1600 ile 2500 TL arası değişiklik gösterebiliyor internet sitelerinde…

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− 5 = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>