Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Pırlanta Fantazi Tektaş Küpe Modelleri

Pırlanta Fantazi Tektaş Küpe Modelleri

pirlanta fantazi tektas kupe modelleri 1 620x348 Pırlanta Fantazi Tektaş Küpe ModelleriTektaş küpelerin zarafeti ve şıklığı onu özel günlerin, özel takısı yapmaktadır. Bu özel günlerden bir tanesi de gelin adaylarını yakından ilgilendiren düğün eğlencesidir. Gelin adaylarının ilk tercihleri arasında gelen tektaş küpe modellerinden birkaç tasarımı sizler için inceledik:

Pırlanta Sallantılı Tektaş Küpe

pirlanta fantazi tektas kupe modelleri 3 53x53 Pırlanta Fantazi Tektaş Küpe ModelleriBu tarz tektaş küpe modellerinin sallantılı olması; tasarımda pırlanta taş kullanım sayısını arttırmaktadır. Üstelik tektaş küpelerin çeşitli figürler içermesi ve bu figürlerin kendisini daha etkili gösternesi adına pırlantalar tasarımda ayrıca şekillendirilir. Minik minik pırlantaların tasarıma yedirilmesi ortaya şık modeller çıkarmaktadır.

Pırlanta Halka Tektaş Küpe

pirlanta fantazi tektas kupe modelleri 4 53x53 Pırlanta Fantazi Tektaş Küpe ModelleriSallantılı küpelerden boyut olarak daha küçük olan pırlanta küpe modelleridir. Bu küpe modellerinde de yine tek pırlanta kullanımından ve birden fazla pırlanta kullanımından ortaya çıkan tasarımlar vardır.

Pırlanta Top Tektaş Küpe

pirlanta fantazi tektas kupe modelleri 2 53x53 Pırlanta Fantazi Tektaş Küpe ModelleriKüçük veya büyük top figürlerden oluşan pırlanta fantezi küpe modelleridir. Tektaş model olanlar daha sade iken, fantezi model olanlar daha gösterişli ve ihtişamlıdır.

Fantazi pırlanta küpelerini gözden geçirdiğimizde sallantılı modellerin, halka ve top modellerden daha farklı tasarıma sahipitr. Bu yüzden pırlanta fantezi küpelerde sallantılı modelleri sadece özel günlerde, halka ve top tektaş küpe modellerini ise günlük hayatta tercih edebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz − 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>