Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Nişan Hediyesi – Tektaş Yüzük

Nişan Hediyesi – Tektaş Yüzük

nisan 620x416 Nişan Hediyesi – Tektaş Yüzük

Nişanlanmak, iki insanın hayatını birleştirmek üzere çıktıkları yolda evlilik öncesi bir aşamadır. Nişan hediyesi çok çeşitli olup, kız tarafına alınmış birçok hediyenin bir arada bulunduğu bohça dışında altın takılardan oluşmaktadır.

Hanımlara en yaygın şekilde alınan nişan hediyesi olarak karşımıza tektaş yüzük çıkmaktadır. Genellikle evlilik teklifinde kullanılan tektaş yüzükler, bir anlamda nişan hediyesi de olduğu için özenle seçilmektedir. Pırlantanın o güzel ışıltısını taşıyan tektaşların yanı sıra daha hesaplı olması bakımından zirkon taşlı tektaş yüzükler de yoğun şekilde tercih edilmektedir. Erkeklerin nişan sürecinde en büyük kararsızlığı tektaş yüzük seçimi sırasında yaşadıkları görülmektedir.

Sevdiklerine evlilik teklifi ya da nişan hediyesi olarak tektaş yüzük almak isteyen erkeklerin dikkat etmesi gereken nokta, karşılarındaki hanımın giyim tarzı ve takı seçimi olmalıdır. Sevdiğiniz kadının takı tercihini gözlemleyebilirsiniz. Genellikle gümüş renkte takı tercih ediyorsa ona beyaz altın tektaş hediye edebilirsiniz. Beyaz altın tektaş yüzük pırlanta taşlarla bezendiğinde ışıl ışıl bir görünüm sunar. Son dönemde büyük bir tektaşın yanında ufak taşların sıralandığı tektaş yüzük modellerinin büyük rağbet gördüğünü belirtmekte fayda var.

beyaz Nişan Hediyesi – Tektaş YüzükNişan hediyesi olarak sevdiğiniz hanıma sarı altın bir tektaş yüzük de hediye edebilirsiniz. Sarı altın tektaş yüzüklerde beyaz altın kesitler bulunması ile bu takının her renkle daha kolay uyum sağlaması kolaylaşıyor. Tamamı sarı altın tektaş yüzükler ise tüm takılarını sarı renkte seçen hanımlar için ideal bir nişan hediyesidir.

sarı 620x488 Nişan Hediyesi – Tektaş Yüzük

Nişan için hediye edeceğiniz yüzüğün rengine karar verdikten sonra sıra geldi tektaş yüzüğü nereden alacağınıza… Tektaş yüzük alırken sürekli kuyumcunuzla irtibatta kalmanız yerinde olacaktır. Yüzüğün nişanlınızın parmağına dar ya da bol gelmesi ihtimalleri yüzünden değişim ve tamirat konusunda destek alabileceğiniz bir kuyumcu seçmelisiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmanız garanti imkanı, değişim ve tadilat imkanı sunulması açısından son derece yararlıdır.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz − = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>