Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Nasıl Bir Tektaş İstediğinizi Sevgiliye Aktarma Metodları

Nasıl Bir Tektaş İstediğinizi Sevgiliye Aktarma Metodları

nasil bir tektas istediğinizi sevgiliye aktarma metodlari Nasıl Bir Tektaş İstediğinizi Sevgiliye Aktarma Metodları

Tektaşın sunuluş hikayesini bilmeyenimiz yoktur. Yani ortada tektaşlık bir durum söz konusu ise evlilik teklifinin gelmesi an meselesidir. Kadınlar için bu durum oldukça heyecan verici iken, erkekler için ise oldukça stresli bir zaman dilimidir. Erkeklerin yaşadığı bu stres genellikle tektaş seçiminde ortaya çıkar. Erkek arkadaşınızın bu stresini azaltmak ve ona yardımcı olmak adına bu noktada kadın sevgiliye önerimiz şudur; nasıl bir pırlanta tektaş istediğinizin sinyalini ufak ufak verebilirsiniz. Bu sinyalleri karşı tarafa nasıl aktarırım diyorsanız işte ayrıntılar;

Stilinizi, kişiliğini, işinizi ortaya koyacak konuşmalar yapın. Örneğin ağır başlı bir kişiliğiniz, sade ama aynı zamanda iş gereği resmi giyinen biri olduğunuzu vurgulayın. Bu noktada kullanabileceğiniz tektaşın da ağır başlı bir model olduğunu pek ala dile getirebilirsiniz.

Veya günlük hayatın yanı sıra iş hayatında da renkli ve sportif bir stiliniz var ise bu doğrultuda aksesuarlar kullandığınızı dile getirerek, gösterişli takılardan ziyade sade tasarımlı modelleri tercih ettiğinizi vurgulayarak mesajı gerekli yerlere verebilirsiniz.

Fakat yine de erkeklere tavsiyemiz tektaşı aldığınız kuyumcuyla iletişimi koparmayın ve kuyumcuya sevgilinizin tektaşı beğenmediği taktirde değişimin olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


4 − = iki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>