Son Haberler

Kır Düğünü

masa 620x420 Kır Düğünü

Kır düğünü modernize edilmiş haliyle, bir bahçede masa ve sandalyelerin rekrasyonu ile masalsı bir görüntü veren, kesinlikle tercih etmek isteyeceğimiz düğün türlerinden bir tanesidir.

Kır düğünlerinde çeşitli konsept seçenekleri bulunmakta. Yazın ışıltısı ve doğanın canlılığı ile sade sandalye süslerini birleştirdiğinizde bile capcanlı bir organizasyona adım atmış olursunuz. Masalardaki çiçekleri sakın unutmayalım. Masaya canlılık katan doğanın renkleriyle bezenmiş çiçekler; sonrasında balonlar, bir ağaçtan diğer ağaca uzanmış değişik ampul, mumluk ve lambalar çok hoş görüntü sağlayacaktır.

Hayalinizdeki düğünü yaşamanızı sağlayacak fikirlere birlikte göz atalım istedik,

Öncelikle, düğün pastanız da konsepte uygun olmalıdır. Zarif çiçeklerle süslenmiş, etrafında minik kuşların olduğu pasta hem damağınıza hem göze hitap edecektir.

Kır düğünlerinin yeni trendi olan şeker köşesi çok şık ve şirin bir sunum olacak! Misafirlerinize rengarenk şekerler sunacağınız şeker köşesi, düğününüzün akıllara kazınmasını sağlayacak.

Düğününüzde sizin en güzel hatıralarınızı misafirlerle paylaşmanızı sağlayacak fotoğraf köşesi de yapabilirsiniz. Ağaçlara zarar vermeden özenli bir şekilde takılan fotoğraflar masalsı bir görünüm sunacak.

Gelinliğinizi kır düğününün konseptiyle uyumlu olacak şekilde rüzgarda uçuşacak bir model tercih edebilirsiniz. Gelin saçı olarak dalgalı açık saç modeli tam da kır düğününe uygun olacaktır.

Gelin buketi de bu büyüleyici atmosfere paralel olarak kır çiçeklerinden oluşan bir aranjman olabilir.

Düğünde rahat olmak, en çok gelin ve damadın hakkı değil mi? Kır düğününde rahatlık kadar renk katması açısından spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Gelinlerden bu kadar bahsettikten sonra damatlara öneriler sunmadan tabi ki olmaz icon smile Kır Düğünü

Klasik damatlıklardan uzaklaşıp, fark yaratmak isteyen damatların tercihi kır düğünlerinde daha spor özellikte bir takım elbise olmalı.

Düşüncesi bile güzelken bu rüyada kendinize başrol verecek sol yanınızı da bulduysanız o zaman beklemeye gerek yok, hadi evlenmeye:) Bizim düğünümüz var…

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


1 × sekiz =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>