Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Kalp Figürlü Tektaş Yüzük

Kalp Figürlü Tektaş Yüzük

kalp figurlu tektas yuzuk Kalp Figürlü Tektaş YüzükEvlilik törenleri tüm toplumlarda kutsal ve özel anların başında gelir. Bu özel ve kutsal anların başlangıç noktası olan evlilik teklifi ise çiftler için daha da bir önemlidir. Bu önemi evlilik teklifi için kılı kırk yararak tektaş yüzük arayan erkeklerin özverili davranışlarında görmek mümkündür.

Çünkü evlilik teklifi için tercih edeceği tektaş yüzüğün eşine ve kendisine özel bir tasarım olmasını ister.Haliyle bu tektaş yüzük onların aşklarını/sevgilerini ölümsüz ve özel kılacaktır. Günümüzde değişen ve iyileşen teknoloji daha kaliteli hayatlar sunmaktadır. Dolayısıyla kaliteli bir yaşamda kişilerin tüketim alışkanlıkları ve tercihleri daha üst seviyelere çıkmaktadır. Bunu hayatın her alanında görebilirsiniz. Mücevherat dünyasında da her an yeni bir tasarım ile karşılaşmak mümkündür. Çünkü amaç kişileri mutlu etmek ve değerli hissettirmektir.

Mücevher dünyasının farklı ve yeni tasarımları arasında kalp figürlü tektaş yüzüğü gösterebiliriz. Bu tektaş yüzüğün özellikleri şöyledir;

18 ayar altın 0.28 ct pırlanta tektaş yüzüktür. İki renk kullanılmıştır. Tektaş yüzüğün metal halkası beyaz altın, etrafında yer alan kalp figürleri broz rengindedir. Üzerinde yer alan pırlanta taşı ise yuvarlak kesimdir. Etrafını saran broz kalp figürler 4 adettir. Kalp figürlerinin bu tektaş yüzüğe kattığı hareketlilik ve farklı tasarımı gözler önündedir.

Evlilik teklifini farklı bir tektaş yüzükle gerçekleştirmeyi düşünenler için tercih edilebilir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× iki = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>