Son Haberler
Anasayfa / Tektaş Küpe / İşyerinde Takılabilecek Takılar

İşyerinde Takılabilecek Takılar

Yaptığınız iş, bulunduğunuz konum ve şirket ortamınız, iş yerinde nasıl bir giyim ve tavır içinde olmanız gerektiğini belirleyen önemli etkenlerdendir.

Bazı şirketler klasik giyim gerektirirken kimi şirketler de ise giyim kuşam konusuna pek karışılmamaktadır. Hatta yaz dönemlerinde terlik, şort gibi rahat kıyafetlerle gidilen ofisler de bulunmaktaadır.

tek tas kupe 150x150 İşyerinde Takılabilecek Takılarİşyerinde takılabilecek takılar da tamamen giyim tarzınızın yansıttığı ve gerektirdiği gibi olmalıdır. Gün içerisinde önemli toplantılar, şık takım elbiseler, klasik giyim doğal olarak klasik ve ağır takılar gerektirir. Ama bu abartılı, düğüne gider gibi bir hava yaratmanızı gerektirmez. Mesela etek, ceket ve gömlekle kombine ettiğiniz bir kıyafette tamamlayıcınız görseldeki model gibi bir tek taş küpe olabilir.

İşyerinde takılabilecek takılar arasında spor kıyafetlerinize uygun olacak renkli bileklikler de kullanılabilir. Rahat bir ofis ortamındaysanız tercihinizi mercan veya mineli kolyeler gibi renkli takılar olabilir.

Ayrıca iş yeri takılarınızı tercih ederken kıyafet kombinlerinize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Elbiselerle daha klasik, spor giyimlerde ise daha renkli takılar tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel toplantı günlerinde ise inci veya pırlanta setler tamamlayıcı olmaları nedeniyle dikkat çekmenizi sağlayacak bir unsur olacaklardır.

Mevsimlere göre ise takı tercihi yaparken, yaz ve ilkbahar dönemlerinde çiçekli ürünleri, kış ve sonbahar dönemlerinde ise daha sade ve koyu renkleri tercih edebilirsiniz. İş yeri takıları dikkatleri sizin üzerinizde toplamak için ideal seçimlerdir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç + 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>