Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / İş Hayatı ve Yüzük Seçimi

İş Hayatı ve Yüzük Seçimi

yuzuk 620x620 İş Hayatı ve Yüzük Seçimi

Kariyer hedefini belirlemiş tüm kadınlar için iş hayatı yaşamın adeta merkezinde yer almaktadır. İş hayatında mesleki başarı kadar kişisel sunum da çok önemlidir. Kişinin başarısı kadar dış görünümüyle de kendisini en güzel şekilde ifade etmesi, iş hayatında başarının anahtarıdır.

İş hayatında giyimin en önemli tamamlayıcısı mücevherlerdir. Gün boyunca sürekli bilgisayarda çalışıp, sık sık toplantı yaptığımız düşünüldüğünde ellerimiz daima ön plandadır. Elleri güzelleştirecek yüzük seçenekleriyle iş hayatında kendimizi daha iyi temsil edebiliriz.

Doğal taşlı yüzükler iş hayatı için idealdir. Ametist, safir, yakut, topaz, citrine gibi doğal taşlar hem vücuda enerji veriyor hem de ruhsal açıdan olumlu etki yapıyor. Stresten ve negatif etkilerden koruyucu özellikteki bu taşlar, farklı yüzük modelleriyle büyük bir uyum içerisindedir.

Ametist taşı kişinin üzerindeki negatif enerjileri uzaklaştırmakta ve öfkeden insanı korumaktadır. Ametist taşlı yüzük ile iş hayatındaki stresinizi azaltabilir, ruhsal dinginlik sağlayabilirsiniz. Mor renkli bu taş otantik görüntüsü ile de çok şık bir tasarım olmakta. Oval kesimler kadar asimetrik modeller de ametist yüzüklerde dikkati çekiyor.

İş hayatında en çok dikkati çeken yüzük modellerinden biri de altın yüzüklerdir. Altının her rengi güzel olmakla birlikte, en çok beyaz altın iş kıyafetleriyle büyük bir uyum içerisindedir. Beyaz altın bir yüzükle kıyafetinizi çok daha şık hale getirebilir, dikkati ellerinize yoğunlaştırabilirsiniz.

Pembe altın da işyerine giderken takacağınız yüzüğü şık hale getirmektedir. Pembe altın yüzük modelleri bu yıl kadınlardan yoğun talep görüyor. Kadınların çok sevdiği pembe renk altın yüzükle harmanlandığında, parmakların daha zarif ve güzel görünmesini sağlıyor. Siz de iş hayatınız kadar stilinize önem veren biriyseniz, çeşit çeşit yüzük modellerinden zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


1 + sekiz =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>