Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / İnce Tırnak Tektaş Yüzük

İnce Tırnak Tektaş Yüzük

ince tirnak tektas yuzuk İnce Tırnak Tektaş YüzükTektaşlar sadece üzerinde taşıdıkları pırlanta ile tasarlanmamaktadır. Tektaşı oluşturan aynı zamanda bir de yüzük halkası vardır. Yüzük halkasının çeşitli formlara sahip olması tektaşı farklı ifadelerle nitelendirmektedir. Tıpkı ince tırnak tektaş yüzükler gibi.

ince tirnak tektas yuzuk 1 53x53 İnce Tırnak Tektaş YüzükTırnak; pırlanta taşının yüzüğe tutunmasını sağlayan kısım olarak ifade edilir. Tırnak sayısı pırlanta taşının kesim şekline ve yüzükte oturtulan yuvaya göre farklılık gösterir. Kimi tektaşlarda dört tırnak, kimilerinde üç tırnak, kimilerinde ise beş trınak görmeniz olası bir durumdur. Yüzükteki tırnak şekli ne kadar ince olursa, pırlanta o kadar fazla kendisini gösterecektir. Çünkü tırnaklar pırlanta üzerine doğru geldikleri için, kalın oldukları taktirde pırlantaya daha kapalı bir hava verir. Uzmanlar ; 0.30 ve üzeri karatlarda ince tırnaklıların tercih edilmesini önermektedir.

İnce tırnak tektaş yüzüklerde tırnağın inceliği ve kalınlığının yanı sıra tırnak sayısı da pırlantanın görsel görünümüne etki etmektedir.

Tektaş genellikle evlilik teklifi ile geldiği ve erkekler tarafından satın alındığı için bu noktada erkeklerin daha dikkatli seçimler yapması gerekir. Tektaş yüzük modelleri hakkında bilgi sahibi olarak satın almalısınız. İnce tırnaklı veya kalın tırnaklı tektaşın ne gibi farklar taşıdığını ve hangisinin sizler için uygun olduğuna karar verirken, gerekli bilgiye sahip olmazsanız, sevgiliniz veya eşiniz tarafından beğenilmeyebilir. Bu da sizleri hayal kırıklığına uğratabilir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


6 + = yedi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>