Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Halhal Şıklığı

Halhal Şıklığı

halhal2 Halhal Şıklığı

Halhal, ayak bileğine takılan farklı tasarımlara sahip bir takıdır. İlkbahar ve yaz mevsimlerinde ayak bileklerinin daha fazla görünmesini sağlayan ayakkabı giyildiği için halhallar da ayak bileklerinde daha fazla görünür hale geliyor. Kadınların özellikle yaz aylarında vazgeçemediği takıların ilk sırasında halhal yer alıyor.

Halhal genellikle gümüş ya da altın olarak üretilmekle beraber artık daha orijinal modellerde de karşımıza çıkıyor. Örneğin; renkli iplerle üretilen halhal tasarımları bu yıl çok revaçta. Daha spor giyimle kombinlenecek rengarenk halhallar, kadınların ayak bileklerine dikkati çekiyor. Renkli halhallar, doğal taşlar ya da şirin objelerle göz alıcı hale getiriliyor.

Altın halhal modelleri ise alışılagelmiş tasarımların çok daha ötesinde! Altının klasikleşmiş renk ve tasarım çizgisinin çok daha dışarısında fark yaratan tasarımlar bu sezonda hanımların beğenisine sunuluyor. Sarı, beyaz, bronz ya da pembe renkli altından üretilen halhallar, her adımda şık olmak isteyenlere özel! Zincir tasarımları kadar halhalda kullanılan figürler de bu yılın gözde sembollerinden. Dönem modasını yansıtan kelebek, kuş, nazar boncuğu, püskül ve doğal taşlar halhallara hareketlilik katıyor, hanımların ayak bilekleri çok daha çekici görünüyor.

Yaz yaklaşırken halhal modellerine gösterilen ilgi de büyüyor. Güneşli havalarda daha ince kumaşlardan elbise ve eteklerin tercih edildiği düşünülürse, özellikle sandaletin üzerine takılan halhal çok şık bir görünüm sunacaktır.

 halhal Halhal Şıklığı

Gümüş halhal modellerinin ise daha sade ve zarif bir havaya sahip olduğunu söylemek mümkün. Gümüş halhallarda boncuk kullanımı ağırlık kazanmakta olup, daha bohem bir hava kazandırdığı görülüyor. Kalın zincir kullanımının daha yaygın olduğu gümüş halhallar, yalnızca bileğe takılan modeller dışında ayak parmağına ekleme detaylı şekilde de sunuluyor. Ayak bileğine ve parmağa eklemeli modeller, halhalın ayağı kaplamasını sağlayarak ekstrem bir hava kazandırıyor.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


2 + = dokuz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>