Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Giyim Tarzınıza Göre Pırlanta Kolye Modelleri

Giyim Tarzınıza Göre Pırlanta Kolye Modelleri

Giyim tarzı ile takı seçiminin paralellik göstermesi, uyum ve şıklık açısından önem taşır. Takılar, bir giysinin tamamlayıcısıdır. Takı alırken her zaman giyim tarzına uygun modeller tercih edilmesi ile kombin yapılması konusunda sıkıntı yaşanılmayacaktır.

Klasik giyim tarzına sahipseniz tektaş ve inci detaylı pırlanta kolye modelleri sizin için doğru tercih olacaktır. Klasik bir etek ve ceket giyip, tek taş pırlanta kolye takarak tarzınızı en doğru şekilde yansıtabilirsiniz. Tek taş pırlanta kolye ile her zaman klasik ama göz alıcı bir görünüm kazanabilirsiniz.

onestone necklace Giyim Tarzınıza Göre Pırlanta Kolye Modelleri

Spor giyim tarzına sahipseniz daha sade duruşu olan pırlanta kolye modelleri tercih etmeniz isabetli olacaktır. İnce zincirli olmasının yanı sıra kar tanesi ya da kelebek figürünün yer aldığı kolye seçimi yapılabilir.

kelebek Giyim Tarzınıza Göre Pırlanta Kolye Modelleri

Feminen giyim ise kadınsı giyim anlamına gelmekte, ağırlıklı olarak etek ve elbise tercih eden kişilerce bensimsenmektedir. Şık bluzlar, kalem etekler, hatları belirginleştiren elbiseler, dantel detaylı giysiler, taşlı kıyafetler feminen giyim tarzının en öne çıkan parçalarıdır. Feminen giyim tarzında kadınsılık kadar romantik çizgiler de öne çıktığı için daha gösterişli kolye modelleri uygundur. Fantezi modeller ve kalp modelleri feminen giyim için en güzel pırlanta kolye seçenekleri olacaktır.

fantazi Giyim Tarzınıza Göre Pırlanta Kolye Modelleri

Minimalist giyim tarzı ise 2015 ve 2016 yıllarında yeniden yükselişe geçmiş olarak görünüyor. Özellikle siyah giysiler, sade etekler ve pastel tonlar minimalist tarzın en dikkat çeken öğeleridir. Özgün yapısı ile dikkat çeken bu tarzda, sadelik kadar şıklık birinci plana çıkıyor. Minimalist tarz her ne kadar çok sade bir yapıda görünse de doğru giysi ve takı seçimiyle çok şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Minimalist giyim tarzı geometrik modele sahip pırlanta kolyeler ile ekstra bir farklılığa bürünmektedir.

geomaterik Giyim Tarzınıza Göre Pırlanta Kolye Modelleri

Siz de giyim tarzınıza en uygun pırlanta kolye seçenekleriyle daha şık bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


iki + 9 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>