Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin Çiçeği Modelleri

gelin 620x348 Gelin Çiçeği Modelleri

Hayatın en neşeli ve mutlu günüdür düğün günü…Tüm kadınlar evlilik için telaşlı bir hazırlık içerisine girerler. O mutlu güne en güzel şekilde hazırlanmak isterler. Evlilik tarihi yaklaştıkça keyifli heyecan daha da artar. Tüm gelinler evlenirken bir prenses gibi büyüleyici ve güzel olmak isterler. Gelinlik, gelinlik ayakkabısı, gelin tacı ve gelin çiçeği titizlikle seçilir. Çünkü evlilik günü hayatın dönüm noktası olarak, bir kadının hayatındaki en önemli tarihtir. Gelin çiçeği, evlilik hazırlığındaki kadınların en çok önem verdikleri aksesuarlardan biridir.

Gelin çiçeğine karar verirken, kişisel beğeniler kadar gelinlikle uyum sağlayacak modeller tercih edilir. Gelinliğinizin tarzına uygun gelin çiçekleri ister beyaz tonlarda isterseniz rengarenk buketler olarak dikkati çekmektedir. Klasik modellerden vazgeçmeyenler için beyaz bir gelin çiçeği ideal olmaktadır. Hem sade hem klasik beyaz buket ile gelinler çok daha zarif ve narin görünmektedir. Klasikten kopamayan ancak biraz renkli bir buket almak isteyen romantik gelinler için ideal olacak gelin çiçeği ise beyaz ve toz pembe gül buketidir. Toz pembenin yarattığı romantik görünüm, gelin çiçeğinin çok şirin görünmesini sağlıyor.

Gelelim iddialı olmayı seven gelinlerin tercihlerine…Son dönemde rengarenk gelin çiçekleri, favoriler arasındadır. Dikkatleri her zaman üstüne toplamak isteyen ve farklı olmak isteyen gelinler, renkli gelin buketlerini tercih ediyor. Kırmızı, pembe, fuşya, mor gibi tonların ağırlık kazandığı renkli gelin çiçekleri fark yaratıyor. Canlı ya da yapma çiçek olarak buket tercih edilmektedir. Özellikle kır düğünü yapacak olanlar için farklı seçimler öne çıkıyor. Kır düğününün doğal havasına uyum sağlayabilecek papatya buketi, çok zevkli bir seçim olmaktadır. Sade bir gelinlik seçen gelinlere uyabilecek papatya buketi çok zarif bir alternatiftir.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− 8 = sıfır

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>