Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Fantazi Tektaş Yüzükler

Fantazi Tektaş Yüzükler

fantazi tektas yuzukler 3 620x465 Fantazi Tektaş YüzüklerHer evliliği temsil eden tektaşın anlamı çiftler için farklı anlamlar taşır. Her tektaşın özel oluşu aslında simgelediği her aşkın kendine özel oluşundan dolayı farklılık gösterir. Yani her çift aşkını tektaş tasarımlarda farklı görmektedir.

Bu yüzdendir ki tektaş dünyası sayısız model, tasarım bulundurur. Fantazi tektaş yüzük modelleri bunlardan birisidir. Fantazi aslında fantezi kelimesinden doğmuştur ve hayal gününü, düşü temsil etmektedir. Tektaş yüzükler de aşkın düşünü tasarımlarında ortaya koydukları için bu temaya uygun tektaş modeller tasarlanmaktadır.

Fantazi tektaş modellerde yüzüklerin üzerinde birçok pırlanta taşı bulunur. Yüzüğün ortasında yer alan pırlantanın etrafına serpiştirilen minik pırlanta taşlar ortaya daha göz alacı modeller çıkarmaktadır. Abartılı ve gösterişli tektaş modelleridir. Tasarımcılar bu modeller ile aynı zamanda adeta aşkın büyüklüğünü gözler önüne serme eğilimindedirler. Çünkü fantezi yüzüklerde öyle modeller bulunmaktadır ki tasarımlarıdan gözlerinizi almakta zorluk çekebilirsiniz. Tabi bunu erkeklere oranla kadınlar daha iyi anlamaktadır. Bunun sebebi de aslında kadınların şu düşüncesinden kaynaklanmaktadır; kadınlar kendisine sunulan pırlantanın yaşamış oldukları aşkın bir ifadesi olduklarının hep farkındadırlar. Dolayısıyla ne kadar mükemmel bir pırlanta sunulursa, aşklarının da o kadar kusursuz olduğunu hissederler.

Fantazi pırlanta yüzükler ile aşkınızın en gösterişli halini karşı tarafa sunun.

fantazi tektas yuzukler 1 53x53 Fantazi Tektaş Yüzükler      fantazi tektas yuzukler 2 53x53 Fantazi Tektaş Yüzükler

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


7 − = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>