Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / Evlilik Yüzüğü Sunumu

Evlilik Yüzüğü Sunumu

yuzuk sunumu Evlilik Yüzüğü Sunumu

Çiftler arasında yaşanan sevgi, aşk, bağlılık gün geldiğinde düğün günü adı altında resmiyete kavuşur. Bu özel ve duygusal bağ adına yapılan söz, nişan, düğün gibi törenlerin tümü çiftler için oldukça özeldir. Bu törenlerin her birinde yaşanan heyecan bir başkadır. Çünkü adım adım mutluluğa gidilmektedir. Peki düğünde sevdikleriniz ile paylaştığınız bu mutluluğun sembolü olan ve düğün takılarının başında gelen yüzükleriniz nasıl sunulsun istersiniz?

Evlilik yüzükleri ; çiftlerin arasındaki en özel bağın simgeleridir. Bu yüzden törenlerde yüzük sunuşları oldukça önemlidir. Evlilik yüzüğünüzü nasıl sunabilirsiniz işte ipuçları ;

Evlilik yüzüğü sunuşunu düğün konseptine uygun olarak yapmalısınız. Düğününüz kır temalı ise bunun için birkaç ağaç dalını bir araya getirerek, fiyonk, kurdele ile bu dalları bağlayıp üzerine de yüzükleri yerleştirerek sunumu bu şekilde yapabilirsiniz. Hatta ağaç dallarını farklı renklere boyayarak daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Düğününüz deniz temalı ise bunun içinde yüzük sunuşunu deniz ürünleri yapabilirsiniz. Mesela bir inci kabuğu içerisinde veya deniz yıldızı üzerinde yüzük sunumunu yapabilirsiniz.

Tüm seçeneklerin yanı sıra minik süs yastıklar üzerine çeşitli dantel figürler işleyerek yüzükleri de dantellerin kenarına iliştirerek yüzük sunumunu yapabilirsiniz. Veya aklınızda daha yaratıcı bir sunum şekli var ise bu fikri de kullanabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


2 − = sıfır

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>