Son Haberler

Evlilik Teklifi

evlilik Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi çiftlerin birbirine duydukları güzel duyguların resmiyete dökülmesi açısından ilk adımdır. Her genç kız evlilik teklifi anının unutulmaz ve büyüleyici olmasını hayal eder. Çifleri birbirine bağlayacak söz, nişan ve evlilik törenleri öcesinde ilk sırada evlilik teklifi gelir. Evlilik teklifi için birçok güzel sürpriz alternatifi mevcuttur. Ancak evlilik teklifi anının vazgeçilmez hediyesi ise tektaş yüzük olmaktadır.

Evlilik teklifi için romantik bir atmosfer yaratmanız faydalı olacaktır. Eğer sevdiğinizi şaşırtmak istiyorsanız hiç beklemediği bir anda evlilik teklifi yapabilirsiniz. Örneğin; yaz aylarında sahilde güzel bir yürüyüş ve hoş bir ambiyans eşliğinde tektaş sunarak evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Evlilik teklifi yapmadan önce sevdğiniz kadına hediye edeceğiniz tektaş yüzüğü seçmenizde yarar var. Yüzük seçiminde birçok model arasında kararsız kalabilirsiniz. Çünkü sade bir tektaş mı almalı yoksa daha gösterişli modellerden mi tercih yapmalı? gibi sorular kafanızı meşgul eder. Oysa ki aslında hemen tüm kadınlar tektaş yüzüklere hayır diyemezler. Burada önemli olan duygularınızı sevdiğinize ifade etmeniz ve özel bir hazırlık yapmanızdır. Tektaş yüzük modelleri arasında öne çıkan modellere göz atmanızda fayda vardır.

ince tirnak tektas yuzuk Evlilik TeklifiSade ancak bir o kadar şık tektaş yüzükler en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle beyaz altın pırlanta yüzük son dönemde en trend parçalardandır. Eğer tektaş pırlanta yüzükler arasından seçim yapmak istiyorsanız 4C kuralı, sertifika ve montür özelliklerine dikkat etmelisiniz. 4C kuralı, karat, kesim, renk ve berraklık konularını kapsamaktadır. 4C özelliklerinin yanı sıra sertifikalı ürün olması büyük önem taşımaktadır. Seçtiğiniz pırlantanın orijinalliği için sertifikası bulunması şarttır. Montür ise tektaş yüzükte kullanılan taşın nasıl konumlandırıldığını belirten bir konudur. Tüm bu noktalara karar verdikten sonra tektaş yüzük seçiminizi daha kolay yapabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× üç = 24

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>