Son Haberler
Anasayfa / Tektaş Pırlanta Yüzük / Evlilik Teklifi | Tek Taş Modelleri

Evlilik Teklifi | Tek Taş Modelleri

evlilik teklifi tek tas modelleri 273x300 Evlilik Teklifi | Tek Taş ModelleriEvlilik tekliflerinin en önemli yerini tek taş yüzük oluşturmaktadır. Tek taş yüzük ve hayatınızda unutamayacağınız evlilik teklifi ile hayatınızın kadınına evet demekten başka seçenek bulundurmayabilirsiniz. Evlilik teklifi sırasında tek taş yüzük ile yapacağınız tekliflerde anlam olarak Sonsuza kadar sadece tek seninle birlikte olmak istiyorum anlamı taşımaktadır. Bu yüzden erkekler evlilik teklifi edeceklerinde mutlaka tek taş ile teklif yapmaları gerekmektedir. Yani evlilik teklifi yaparken başka mücevherler, gösterişli takılar yerine mutlaka tek taş ile yapmanız gerekmektedir.

Teklifinizi yapmadan önce mutlaka eş adayınızı iyi tanıyor ve hangi model yüzüklerden hoşlandığını biliyor iseniz o modelde tek taş alarak evlilik teklifini yapabilirsiniz ama bilmiyor iseniz ömür boyu kullanabilecek, hayatına anlam katan günün bir parçası olarak kullanacağı yüzük modelinin özel olmasını isteyecektir. Alacağınız yüzük modası geçmeyen, klasikleşmiş modeller arasında tercih edebilirsiniz. Ama gösterişli yada farklı modeller düşünmek isterseniz, 4 tırnaklı, beyaz altından oluşan tek taş modellerini de eşinizin beğeneceği modeller arasında yer almaktadır.

Evlilik tekliflerinde tek taşlarda dikkat edilen diğer bir nokta ise yüzük üzerinde bulunan taşın büyüklüğü olmaktadır. Taş ne kadar büyük ve şık olursa karşınızdaki bayan o kadar mutlu olacaktır. Bayanları mutlu etmenin en özel yolu alacağınız hediyedeki gösteriş ve şıklık olmaktadır. Aynı durum evlilik tekliflerinde kullanılan tek taşlar içinde geçerli olmaktadır. Aldığınız tek taş ve yapacağınız evlenme teklifi ile karşınızdaki kadının hayır deme imkanı olmamaktadır. Tabi tek evlenme teklifi ve kabaca uzatılmış tek taş olmamaktadır.

Evlenme teklifi etmeden önce mutlaka güzel bir organizasyon hazırlayıp zamanı geldiğinde tek taş yüzünüzü çıkartıp evlenme teklifi etmeniz gerekmektedir. Böylece hayat boyu parmağında taşıyacak olan yüzüğe her baktığında söylediğiniz sözden yaptığınız teklife kadar hepsini hatırlayacaktır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


3 × = yirmi yedi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>