Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / Evlilik Hediyesi: Pırlanta Setler

Evlilik Hediyesi: Pırlanta Setler

 Evlilik Hediyesi: Pırlanta Setler

Evlilik hediyesi için önceden inci set tercih edilmekteyken, şimdi pırlanta setler gözde olmuştur. Günümüzde gelin adayları geleneksel mücevherlerden çok pırlanta setleri beğenmektedir. Evlilik hediyesi olarak pırlanta set alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Son yıllarda trend değişimi yaşanmasıyla birlikte ülkemizde düğün takıları ve günlük mücevherlerde pırlantaya yönelim arttı. Hanımların pırlanta tutkusu artık beylerin de bildiği bir konu olduğundan genellikle düğün hediyesi için pırlanta tercih edilmektedir. Eskiden saraylarda soylu ailelerin mensuplarının taktığı pırlantalar artık çoğu kadının günlük kullanımda bile tercih ettiği mücevherlere dönüştü.

Beyaz altın pırlanta setler en çok beğenilen modellerdendir. Pırlanta set; tek bir taş kullanılmış kolye, küpe ve bilekliklerden oluşabildiği gibi daha yoğun taş detaylı şekilde de tasarlanmaktadır. Gösterişli mücevherlerden hoşlananlara özel daha taşlı modelleri hediye edebileceğiniz gibi sadelikten vazgeçmeyen kadınlar için tektaş pırlanta setler de bulunmaktadır.

 tektas3 Evlilik Hediyesi: Pırlanta Setler

Hemen hemen tüm kadınlar için pırlanta set en güzel hediyelerden biridir. Düğün hediyesi olarak sevdiğiniz kadına sunacağınız pırlanta set onun çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Işıl ışıl pırlanta setler arasından sevdiğiniz kadının tarzına ve stiline en uygun olanı seçebilirsiniz.

Özellikle feminen giyinen kadınlara özel daha fantezi detaylar taşıyan pırlanta set hediye etmeniz onun şıklığını artıracaktır. Şık elbise ve abiyelerle çok güzel bir uyum yakalayan pırlanta setler, en önemli mücevherlerden biridir. Şık tasarım ve özel duruş ile pırlanta setler gerçekten kadınların gözdesidir.

tektas2 620x620 Evlilik Hediyesi: Pırlanta Setler

Pırlanta set ararken kararsız mı kaldınız? Bütçenizi belirlediyseniz ve sevdiğiniz kadının mücevher tercihinden eminseniz, güvenilir bir kuyumcu ya da internet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken pırlanta sertifikası verilip verilmediğidir. Sertifikalı ve güzel tasarımlı bir pırlanta set tercih ettiğinizde en mutlu gününüzde sevdiğinizin ışıl ışıl parlamasını sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


8 − yedi =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>