Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Evlilik Adımında Tek Taşlar

Evlilik Adımında Tek Taşlar

 Evlenme teklifi kadınların her zaman beklediği ama erkeklerin de bir o kadar stresli olduğu bir süreçtir. Bu süreçte erkeklerin en çok kararsız kaldığı bir diğer unsur ise tek taş seçimidir. Genellikle çevre kuyumculardan ya da arkadaş tavsiyesi üzerine belli model tek taşlar alınır. Genellikle klasik model tek taşlar alınır. Oysa nasıl teklif de bulunacağınız gibi almış olduğunuz tek taş da büyük bir önem arz ediyor.

Klasik tek taş modelleri, yan kolları taşlı modeller, beyaz ya da sarı altın tek taşlar olmak üzere yüzlerce çeşit ürünü dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Pırlanta seçimi yaparken dikkat etmeniz 4 kural vardır. Karat ağırlığı, berraklık, renk ve kesim şekilleridir. Evlenme teklifi sunarken bütçenize uygun seçenekleri ile eşsiz bir an yaşatabilirsiniz. Tek taş alacağınız da bu sektördeki güvenilir markaları seçmeniz daha iyi olacaktır.

 Sizler için beğendiğimiz tek taş modelleri;

18 Ayar Altın 0.30 ct Pırlanta Tek Taş Yüzük – Evlilik teklifi sunarken hayatınızda ki en değerli insana verebileceğiniz bir tek taş.

DRS33954 300x300 Evlilik Adımında Tek Taşlar

DRS33954

14 Ayar Altın 0.14 ct Pırlanta Tek Taş Yüzük – Şıklığı ile evlilik teklifinize ayrı bir hava katabilir.

DRS7583 300x300 Evlilik Adımında Tek Taşlar

DRS7583

14 Ayar Altın 0.19 ct Pırlanta Tek Taş Yüzük – Eşinize ya da evlenme teklifi edeceğiniz insana verebileceğiniz en değerli yüzüklerden sadece bir tanesi.

DRS26974 300x300 Evlilik Adımında Tek Taşlar

DRS26974

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


1 + üç =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>