Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / Evliliğe Sağlam Adımlar!

Evliliğe Sağlam Adımlar!

ayakkabi guzel 620x494 Evliliğe Sağlam Adımlar!

Evlilik, her insanın hayatındaki en özel gün olması nedeniyle en güzel anıların yaşandığı tarihtir. Gelinler için birbirinden şık ve güzel ayakkabı seçenekleri mevcut. Artık klasik modellerin yanı sıra özel tasarlanmış renkli ve baskılı gelinlik ayakkabıları da büyük beğeni topluyor.

Gelin ayakkabısı, gelinin şıklığının bir tamamlayıcısı olduğundan seçimi büyük bir özenle yapılıyor. Gelinlik ayakkabısı seçerken giyeceğiniz gelinliğe uyumlu olması belki de en önemli noktadır. Ardından gelinlik ayakkabısının modeline karar vermeniz gerekiyor. En çok tercih edilen gelin ayakkabıları platform, ucu açık ya da bilekten bağlı modellerden oluşuyor. Platform topuklu gelin ayakkabıları, boyunuzun çok daha uzun görünmesini sağlarken, rahatlık sağlaması açısından da gelinlerin tercihi oluyor. Yaz aylarında ise gelinlerin genel tercihi ucu açık gelinlik ayakkabılarından yana oluyor. Hem şıklığı hem de orijinal modelleri ile tercih edilen bir diğer ayakkabılarsa bilekten bağlı modellerdir. Bilekten bağlı gelinlik ayakkabıları klasik modellerin yanı sıra tül detaylarıyla renklendirilerek daha ilgi çekici hale getiriliyor.

2016 gelin ayakkabısı modelleri artık alışılmış beyaz ve ekru renklerde değil rengarenk! Yeşilden kırmızıya pembeden lilaya farklı renklerde üretilen ayakkabılar; aynı renkte gelin çiçeğiyle tamamlanıyor, gelinler göz kamaştırmaya devam ediyor. Özellikle yaz aylarında dış mekanda fotoğraf çektirmeyi tercih edenler, renkli ayakkabı ve gelin buketleriyle hayatlarının en romantik gününe renk katıyor.
Baskılı gelinlik ayakkabı modasının halen hakim olduğu bu yılda da birçok gelin, evlilik gününe renkli adımlarla başlıyor. Özellikle gelin ve damat motifleriyle bezenen ayakkabılar, esprili görünümüyle görenlerde tebessüm yaratıyor.

Eğer siz de bu yıl evlenecekseniz gelinlik ayakkabısı modelleriyle ilgili önerilerimiz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Hayatınızın en mutlu gününde en küçük detayların bile ne kadar önemli olduğu bilinmekte. Herşeyin gönlünüzce olması ve evliliğe sağlam bir adım atmanız dileğiyle…

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


6 − dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>