Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Erkeklere Özel | Pırlanta Tek Taş

Erkeklere Özel | Pırlanta Tek Taş

Erkeklerin büyük çoğunluğu ilk pırlanta alışverişi deneyimini evlenme teklifi yapacaklarında yaşarlar. Bu sebeptendir ki pırlanta konusunda daha çok alışveriş aşamsında yardıma ihtiyaç duyarlar. Bu yazımızda ise tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Neden tek taş pırlanta alıyorsunuz?

Sonsuzluğa Kadar Bir Tek Seninle Birlikte

en buyuk pirlanta tek tas 300x200 Erkeklere Özel | Pırlanta Tek TaşÖncelikle pırlanta taşlar doğada bulunan ve herbiri birbirinden farklı taşların işlenmesi ile elde edilmektedir. Taşlar bu işlemlerde ışığı çok iyi bir şekilde yansıtması için geometrik bir biçimde kesilirler. Pırlanta taşlar çok dayanıklı ve sert oldukları için yaşamın sonuna kadar doğada bulundukları formları ile var olacaklar.

Aslında yukarıda bulunan altı çizili cümlemizde belirttiğimiz gibi, tektaş alırken bu cümlemiz aklınızın bir köşesinde bulunması iyi olacaktır. Çünkü Pırlanta Tektaş hediye geleneği yukarıdaki cümlemizi temsil etmesidir. İşte tektaşı bu sebepten alıyoruz.

Peki nasıl yüzük alacağım?

Tektaş alacağınız kişinin zevkini ya da beğendiğini bildiğini bir model varsa bu sizin için bir artı olacaktır. Ama bunları bilmiyorsanız eğer şimdi sizin için bir model seçelim.

Klasik bir model seçelim. Çünkü klasik modeller geçmiş 50 yıl önce nasıl kullanılıyorsa şimdi de modası geçmeden kullanılıyor. Daha düz, genellikle beyaz altından yapılan ve 4 tırnağı bulunan modellere klasik modeller diyoruz. Tamam klasik model seçiyoruz ama taşımızın büyüklüğü ne kadar olmalıdır? Bu sorunun cevabını elbette bütceniz belirleyecektir. Ama bir erkek olarak yıllarca sitem duymak istemiyorsanız elinizden geldiği kadar karat ağırlığı fazla olan bir taş seçeminiz sizin için iyi olacaktır. Pırlanta danışmanaları olarak bizim önerebileceğimiz en küçük evlilik teklifi yüzüğü 0,20CT ve 0,29cCT aralığında ve renk değeri ortalaması H rengi tavsiye ediyoruz. Unutmayınız ki kadınlar birbirlerinin evlilik teklifi yüzüklerini yarıştırırlar. Tıpkı biz erkeklerin arabalarının gücünü yarıştırdığımız gibi…

Şimdi tüm yazılanları toparlayalım. Pırlanta Tektaş yüzüğümüz klasik, 4 tırnaklı bir model olacak. Taş büyüklüğü bütcenize göre 0,20CT ve 0,29CT aralığında olacak. Taşımızın rengide H olacak.

Sizler için bir ömür boyu mutluluk diliyoruz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


4 − = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>