Son Haberler
Anasayfa / Tektaş Pırlanta Yüzük / Çok Taşlı Tektaş Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Çok Taşlı Tektaş Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

cok tasli tektas kullanirken nelere dikkat edilmeli 1 Çok Taşlı Tektaş Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Tektaş yüzükler ‘pırlantanın tek kullanımıyla’ elde ettikleri zarifliği bazende çoklu taş kullanımıyla büyük bir gösterişe dönüştürebilmektedir. Peki birden fazla taşın kullanımıyla tasarlanan çok taşlı tektaş kullanırken nelere dikkat etmelisiniz?

Aslında tüm takı kullanımlarında benzer noktalara dikkat edilir. Kadınların temizlik yaparken kullanmamaları tavsiye edilir. Özellikle temizliklerde kullanılan asitli sularda bilhassa dikkat etmeleri vurgulanır. Söz konusu tüm uyarılar çok taşlı tektaş kullanımında da geçerlidir. Temizlik yaparken veya ellerinizin kullanımı söz konusu olan aktivitelerde dikkatli davranın. Çok taşlı tektaşınızı darbelerden koruyun. Bu modelin çok fazla taş içermesinden dolayı herhangi minik bir darbe sonucu taşlarını düşürme ihtimali yüksektir. Tek bir taşın düşmesi dahi yüzük modelinin özelliğini yitirmesine sebep olur ve görselliğinden yitirir. Ayrıca çok taşlı tektaşların kıyafetlere takılma ihtimalini de unutmamak gerekir. Bu yüzden kıyafetlerinizi giyirken ve çıkarırken ayrıca dikkat etmelisiniz. Çoklu taşlardan meydana geldiği için tektaşı sık aralıklarla bakıma götürmelisiniz.

Çok taşlı tektaş yüzük seçiminde ise stiline uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu simetrik yan kolları tek sıra taşlı tektaş yüzük modeli olabileceği gibi yan kolları üç sıra taşlardan oluşan tektaş yüzük modelleri de olabilir. Veya yüzük halkasına ara ara serpiştirilen modeller de olabilir.

Çok taşlı tektaş yüzük satın alırken bu gibi detayları göz önünde bulundurmaya dikkat edin.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− 1 = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>