Son Haberler
Anasayfa / Tektaş / Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Astrolojide 12 burç bulunmaktadır. Burçların kişinin karakteri, iş hayatı ve beğenilerini etkilediği düşünülür. Tektaş yüzük ise kadınların en çok istedikleri mücevherlerdendir. Tektaş, sevginin ve aşkın bir sembolü gibi görülmektedir. Her kadının tektaş tercihi farklıdır. Kimisi daha sade kimisi daha gösterişli modelleri tercih eder.

Koç kadını ateş grubundan olup gösterişi ve ihtişamı sever. Koç burcu kadınına özel tektaş yüzük karatı ve montörü büyük modellerdir. Pırlanta bir yüzük koç kadını için idealdir.

 koc 620x620 Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Neşeli ve canlı boğa kadını için tektaş tercihi dikkat çekici modellerden yana olmalıdır. Çok taşlı tektaş yüzük boğa kadınının beğeneceği parçalardandır.

 boga Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Dikkat çekmeyi seven yapısı ile bilinen ikizler kadını farklı olmayı sever. Ona alışılmışın dışında kesime sahip bir tektaş hediye edebilirsiniz.

ikizler 620x620 Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Yengeç kadını ise her zaman narin yapısı ile öne çıkar. Onun için alacağınız pırlanta tektaş yüzük de zarif bir model olmalıdır. Özellikle sarı altın tektaş yüzük doğru seçim olacaktır.

 yengec 620x441 Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Liderlik özelliği ve özgüveniyle tanınan aslan burcu kadını için seçeceğiniz tektaş yüzük çok özel olmalıdır. Aslan kadınına pırlanta tektaş yüzük alırken biraz kararsız kalabilirsiniz. Karatı ve kesimi ile dikkat çeken bir model tam da ona göre olacaktır.

 aslan 620x620 Burçlara Göre Tektaş Seçimi

İdealist ve detaycı başak kadını başarı odaklı bir insandır. Ancak giyim seçiminde olduğu kadar aksesuar tercihinde de özenlidir. Başak kadınına narin bir tektaş hediye edebilirsiniz.

 basak Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Cazibeli yapısı kadar estetik zevkleri ile de tanınan terazi burcu kadınının kendisine has bir şıklık anlayışı vardır. Zarafetiyle dikkati çeken terazi kadınına beyaz altın pırlanta yüzük alabilirsiniz.

terazi Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Çekici ve gizemli yapısıyla dikkatleri üstüne toplayan akrep kadını her zaman ön planda olmayı ister. Ona alacağınız tektaş yüzük de eşsiz olsun ister. Özel bir tasarım yaptırabilir ya da karat, kesim, renk ve berraklık dereceleri ile göz kamaştıran bir pırlanta tektaş alabilirsiniz.

 akrep Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Yay burcu kadını sportif ve sade tarzı ile tanınır. Ona alacağınız tektaş yüzük de sade bir model olmalıdır. Çünkü aşırı gösterişten yana bir kadın değildir.

yay 620x620 Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Oğlak burcu kadını dış görünümüne özen gösterir. Evlilik teklifi için alacağınız yüzük de sarı altın bir tektaş pırlanta olabilir.

 oglak 620x441 Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Değişikliği seven kova burcu kadınları için tektaş modelleri alışılmışın dışında olmalıdır. Kalp ya da sonsuzluk detaylı modelleri tercih edebilirsiniz.

 kova Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Duygusal, romantik ve feminen özellikler taşıyan balık kadını için göz alıcı bir pırlanta tektaş seçmenizi öneririz. Çünkü o her zaman orijinal özellikler taşıyan mücevherleri beğenir.

balik 620x476 Burçlara Göre Tektaş Seçimi

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


iki − 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>