Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / Alyans Yüzük Seçimine Tüyolar

Alyans Yüzük Seçimine Tüyolar

alyans yuzuk secimine tuyolar 620x372 Alyans Yüzük Seçimine TüyolarDüğün hazırlıklarında her düğün alışverişinin yeri ve heyecanı bir başkadır. Fakat gelin ve damat adayını en çok uğraştıran kısım ise alyans yüzük seçimidir. Çünkü evlilik yüzükleri olarak simgesel bir değer taşıyan alyansların da özel olmasını gerekir.

Alyans yüzük seçiminde uzmanlardan derlediğimiz çeşitli tüyolar sizlerle;

Çiftlerin tercih ettikleri alyans yüzükler aynı model ve tasarım olmalıdır. Erkeğin parmağında daha güzel durması adına aynı modelin kalın stili tercih edilmelidir.Farklı ebatlardaki renk ve motif kombinasyonlardan oluşan taşlı-taşsız, geleneksel, yuvarlak hatlı, sade, motifsiz birçok alyans modeli vardır.

Erkekler alyans tercihinde geleneksel modelleri tercih ederler. Bu geleneksel modellerin özellikleri ise şöyledir ; sade fakat iki farklı altın renginin kullanıldığı, iki veya üç bant halinde kullanılan geniş tasarımlardır.

Kadınlar ise figürlü, motifli ve işlemeli modelleri daha fazla kullanmaktadır. Uzmanlar bu konuda kadınlara şöyle bir uyarı da bulunmaktadır; şayet kilo alıp verme eğiliminde bir parmak yapınız var ise yüzüğün daha sonradan daralttırılması ve genişletilmesi işlemi motiflere zarar verebilir. Bu yüzden alyans tercihinde bu detayı göz ardı etmemeleri tavsiye edilir.

Alyans yüzük kullanımında erkek ve kadının kriterleri farklılık gösterir. Kadın taşlı, erkek ise taşsız modelleri kullanmayı tercih ediyor. Bu farklılık günümüz çiftleri için şanslı bir durumdur. Çünkü artık alyans yüzüklerde kadın için taşlı ve motifli modeller tasarlanırken, erkekler için ise doğal sade tasarımlar kendilerine sunulmaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


3 × beş =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>