Son Haberler

Altın Emzikler

emzik Altın EmziklerYeni doğan bebekler için hediye arayışı, hem tatlı hem de keyifli bir telaştır. Yeni doğmuş bir bebek için en çok tercih edilen hediyelerden biri altın olurken, altın emzikler son dönemde en dikkat çekici alternatifler arasında yer alıyor.

Altın emzik bebeklerin hem ihtiyacı olan bir hediye hem de değerli olması açısından doğru bir seçim. Kız ve erkek bebekler için ayrı ayrı tasarlanan altın emzikler, son dönemde en şirin hediye seçeneklerinden biri. Bebeklerin saf dünyasını renklendiren altın emzikler, isterseniz çocuğunuz için alabileceğiniz isterseniz de yakınınızın bebeğine hediye edeceğiniz özelliktedir.

Altın emzikler 8, 14 ya da 18 ayar olarak üretilmekte. Kız ve erkek bebekler için farklı renk seçenekleri olan emziklerin sapı sade ya da daha özel tasarımlı şekilde üretilebiliyor. Renk çeşitleri ve sevimli görüntüsü ile dikkati çeken altın emzikler, miniklere alınacak en güzel hediyelerden biri.

Güzel görüntüsü kadar değeriyle de öne çıkan altın emzikler, bebeklere götürülen klasik altınların hem değerli hem de kullanışlı hale getirilerek yeniden yorumlaması adeta. Birbirinden renkli ve şık tasarımlarıyla göz dolduran altın emzikler, miniklerin hayata başladığı ilk anlardan itibaren yanında olacak.

Altın emzikler Türkiye kadar yurtdışında da dikkati çekiyor. Özellikle Arap ülkelerinde altın emzik, bebeklere hediye edilecek en moda ürünlerden biri haline geldi. Altın emzik farklı bir hediye olması kadar ilerleyen yıllarda güzel bir hatıra olarak saklanması açısından da dikkati çekiyor. Farklı fiyat aralıkları bulunan altın emzikler, istenildiğinde kişiye özel tasarım olarak da üretilebiliyor. Bebeğin cinsiyetine göre farklı olarak sunulan altın emzikler, istenildiği takdirde isim veya harf yazılabilme özelliklerine sahip.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


iki × = 14

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>