Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / 6 Adımda Kır Düğünü Yapma

6 Adımda Kır Düğünü Yapma

6 adimda kir dugunu yapma  6 Adımda Kır Düğünü Yapma

Düğün hazırlıklarında kendinize oluşturacağınız plan program dahilinde kolayca bir organizasyon ile hayal ettiğiniz düğüne kavuşmak mümkündür. Örneğin pratik bir kır düğünü için sizlere öneriler;

Gelinlik ve Damatlık Seçimi

Kır düğünlerinde kıpır kıpır olmak işin doğasında vardır. Bu doğaya ayak uydurarak gelinlik olarak uçarı bir model tercih edin. Fırfırlı, salaş gelinlik modelleri gibi.

Kır düğünlerinde rahat kıyafet seçimi ise takım elbise giymeyi sevmeyen erkekler için can kurtarıcı. Damat adayları; kendilerini rahat ve ferah hissettikleri damatlık modellerini tercih etmeli. Özellikle keten damatlık modeller sıcak bahar aylarında tercih edilebilir.

Gelin Saçı

Kır düğün temalarındaki rahatlığı salaş saç topuz modellerinde de kullanabilirsiniz. Dağınık, doğal topuz saçlarınızda çiçek taçları da kullanmayı ihmal etmeyin.

Gelin Makyajı

Teninize uygun olan, abartıdan uzak, doğal bir makyaj kır düğünlerine idealdir. Örneğin; esmer bir ten için turuncu ve canlı şeftali tonlar, beyaz ten için pembe ve tonları, kumral tenliler ise mürdüm tonlarında makyaj türleri tercih edilebilir.

Gelin Ayakkabısı

Kır düğünlerinde sivri topuklu ayakkabı seçimi doğru olmaz. Kır düğünlerinde çoğu zaman için düğün mekanlarının yumuşak zeminlerden oluşması, sivri topuk ayakkabılarla hareket etmeyi zorlaştırır. Bu kısa boylu gelin adayları platfrom topuk ayakkabı, uzun boylu gelin adayları babet tercih edebilir.

Mücevher

Son zamanların modası olan renkli mücevher kullanımından faydalanabilirsiniz. Üstelik baharı çağrıştıran renk tonlarında bir mücevher kullanımı ortaya güzel bir görüntü çıkaracaktır. Renkli pırlanta gerdanlık gibi.

Düğün Mekanı

Yukarıdaki tüm tercihlerinizi etkileyen en önemli noktadır. Bu yüzden gerek sizlerin gerekse de davetlilerin güzel, eğlenceli bir düğün geçirmeleri için düğün mekan seçimine ayrıca özen göstermeli ve bu konuda araştırmalar yapmalısınız.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz − 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>