Son Haberler
Anasayfa / Düğün Hazırlıkları / 2016 Duvak Modası

2016 Duvak Modası

duvak 2016 Duvak ModasıHer gelin beyazlar içerisinde çok güzel olsa da tüm gelin adayları düğün günü göz kamaştırıcı görünmek isterler. Gelin adayları için gelinlik kadar önemli olan duvaklar, gelinin güzelliğini tamamlamaktadır. Gelinlikle birlikte takılan duvak yüzyıllardan beri kullanılan hatta gelenekselleşmiş bir kültürel miras olma özelliği taşır. Eskiden gelin telleri kullanılması adetti ve gelinliğe takılan vazgeçilmez bir parça olma özelliği vardı.

cicek duvak 2016 Duvak Modası

2016 yılında düğün trendleri kadar gelinlik ve damatlık seçimi de farklılaşmaktadır. Gelinlik ile uyumlu bir duvak yüz güzelliğinin öne çıkarılmasını sağlarken, düğün gecesinde eşsiz bir görünüm sunmanızı sağlar. Minyon yüz hatlarına sahip gelinlerin kabarık duvak tercih etmeleri daha gösterişli bir görünüm elde etmelerini sağlamaktadır. Uzun yüz hatları olan gelinlerse, daha sade ve topuzun alt kısmına takılan modeller tercih edebilirler. Böylelikle gelinin yalnızca yüzüne değil saçına da dikkat çekilmekte olup, daha güzel bir duruş sergilenmektedir. Duvak tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, düğünde dans sırasında kolay kullanım özelliği olup olmadığıdır. Uzun duvaklar düğün dansı ve misafirlerle görüşme sırasında gelini rahatsız edeceğinden, kullanımı zor parçalardır. Uzun duvak takmakta ısrarcı olan gelinler için bir çözüm de uzun duvağın gecenin ilerleyen zamanlarında çıkarılması ve gelinlikle uyumlu kısa bir modelin takılması olmaktadır. Böylelikle hem rahat hareket edilecek bir düğün gecesi geçirmek gelinler için mümkün olmaktadır.

uzun duvak 2016 Duvak Modası2016 duvak modası genellikle kişinin vücut yapısı ve yüz hatlarına uyumlu modellerden yana oluşmaktadır. Kısa boylu gelinler, uzun duvak tercih etmek yerine kısa duvak seçimi ile daha fit bir duruşa sahip olacaktır. Uzun boylu iseniz gelinlik seçimi kadar duvak tercihinizde de rahat davranabilirsiniz. Uzun ya da kısa modellerden bir seçim yapmak size kalmış olmakla birlikte, gelinliğiniz ile uyumlu olması harika görünüm sunacaktır. Artık çoğu gelinlik duvakla birlikte satılmakta olduğundan, ikisini bir arada almanız şıklığı tamamlayacak unsurlardır. Gelinlikte kullanılan dantel ve tüllerle uyumlu bir modeli tercih etmeniz bütünlük sağlaması açısından önemlidir. Saten bir gelinlik tercih ediyorsanız daha küçük bir duvak ya da saç aksesuarı ile kusursuz şıklık sağlanabilir.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz − = 1

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>